Mašina za pranje čaša Elframo BD 47 VE BA
2.458 € Originalna cena je bila: 2.458 €.2.212 €Trenutna cena je: 2.212 €. cena bez PDV-a
Mašina za pranje čaša podpultna sa pumpom ispiranja
Elframo TOP serija
Booster pumpa ispiranja – atmosferski bojler
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filteri u depozitu
- LED displej sa simbolima
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa, temperature pranja i ispiranja
- Opcije pranja sa hladnim ispiranjem, sanitacijom i ECO funkcijom
- SOFTSTART za pranje čaša
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Stranice i vrata termoizolovani – double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Mašina za pranje čaša sa BOOSTER pumpom za ispiranje – zagarantovano ispiranje na zadatoj temperaturi
Mašina za pranje čaša podpultna sa pumpom ispiranja
Elframo TOP serija
Booster pumpa ispiranja – atmosferski bojler
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filteri u depozitu
- LED displej sa simbolima
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa, temperature pranja i ispiranja
- Opcije pranja sa hladnim ispiranjem, sanitacijom i ECO funkcijom
- SOFTSTART za pranje čaša
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Stranice i vrata termoizolovani – double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Mašina za pranje čaša sa BOOSTER pumpom za ispiranje – zagarantovano ispiranje na zadatoj temperaturi
Opcionalno:
- Dodatne korpe za pranje čaša
- Eksterni omekšivač vode
- Sistem za reverznu osmozu – efekat „ispoliranih“ čaša
- Pumpa za izbacivanje vode
| Dimenzije (ŠxDxV) | 460x530x700 mm |
|---|---|
| Korpa | 400×400 mm |
| Visina otvora | 299 mm |
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 4,6 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 3,3 kW |
| Grejač bojlera | 3 kW |
| Grejač tanka | 1,2 kW |
| Pumpa pranja | 0,3 kW |
| Kapacitet bojlera | 4,5 litara |
| Kapacitet tanka | 11 litara |
| Ciklus pranja | 60/120/180/480 sekundi, mogućnost promene dužine ciklusa |
| Potrošnja vode po ciklusu | 2,5 litara |
| Doziranje deterdženta | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | dupli zidovi – toplotna i zvučna izolacija, INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | konekcija na vodu 30°-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa mašine, Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | eksterni depurator – omekšivač vode, specijalne korpe za vinske čaše, pumpa za izbacivanje vode |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 46 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje čaša Elframo BD 47 VE
Mašina za pranje čaša - 299 mm max visina pranja
400x400 mm korpa za čaše
Elframo ELECTRONIC VE serija
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- LED displej
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa, temperature pranja i ispiranja
- SOFTSTART za pranje čaša
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Stranice i vrata termoizolovani - double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
Mašina za pranje tanjira Elframo D 45 DGT
Mašina za pranje tanjira Elframo D 45 BP
Mašina za pranje belog posuđa Elframo C 44 DGT
Mašina za pranje posuđa sa haubom
Double skin - struktura mašine sa duplim zidovima.
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Soft tasteri za kontrolu rada
- LED displej sa simbolima
- 60/120/180 sekundi - 3 ciklusa pranja
- 8 minuta kontinuirani ciklus za teško zaprljano posuđe
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Upresovan tank za pranje, bez ivica
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Inox filteri u depozitu
- Toplotna izolacija bojlera
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Dozer deterdženta
Povezani proizvodi
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

