Mašina za pranje belog posuđa Elframo C 44 DGT
4.778 € cena bez PDV-a
Mašina za pranje posuđa sa haubom
Double skin – struktura mašine sa duplim zidovima.
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Soft tasteri za kontrolu rada
- LED displej sa simbolima
- 60/120/180 sekundi – 3 ciklusa pranja
- 8 minuta kontinuirani ciklus za teško zaprljano posuđe
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Upresovan tank za pranje, bez ivica
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Inox filteri u depozitu
- Toplotna izolacija bojlera
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Dozer deterdženta
Mašina za pranje posuđa sa haubom
Double skin – struktura mašine sa duplim zidovima
Mašina za tanjire sa haubom
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Soft tasteri za kontrolu rada
- LED displej sa simbolima
- 3 ciklusa pranja + kontinuirani ciklus
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Upresovan tank za pranje, bez ivica
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Inox filteri u depozitu
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Dozer deterdženta
Mašina za sudove sa haubom – preporučuje se za objekte sa više od 120 sedećih mesta
Opcionalna dodatna oprema:
- pumpa za izbacivanje vode (ukoliko ne postoji odvod u podu)
- ulazni sto (sa ili bez sudopere)
- izlazni sto
Opcionalne mašine:
- mašina sa BOOSTER pumpom za ispiranje: Elframo C 66 DGT
- osnovni model mašine za pranje posuđa sa haubom: Elframo CE 24 CP DD
| Dimenzije (ŠxDxV) | 716x846x1441 mm |
|---|---|
| Korpa | 500×500 mm za pranje tanjira |
| Napajanje | 400 VAC |
| Visina otvora | 400 mm |
| Ukupna snaga | 10,1 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 7,1 kW |
| Grejač bojlera | 6,1 kW |
| Grejač tanka | 3 kW |
| Pumpa pranja | 1 kW |
| Kapacitet bojlera | 8 litara |
| Kapacitet tanka | 46 litara |
| Ciklus pranja | 60/120/180/480 sekundi |
| Ucinak pranja za 1h | 1080-540-360 tanjira Ø24 cm |
| Potrošnja vode po ciklusu | 3 litre |
| Doziranje deterdženta | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | dupli zidovi – toplotna i zvučna izolacija, INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″, konekcija na vodu 30°-60° C |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | pojačano grejanje bojlera 8,3 kW, booster pumpa, pumpa za izbacivanje vode |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 128 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje tanjira sa haubom Elframo CE 24 CP DD
Profesionalna mašina za sudove sa haubom - osnovni model.
- 540/360 tanjira na sat
- 120 ili 180 sekundi ciklusi pranja
- korpa 500x500 mm
- kapacitet korpe 18 tanjira prečnika 240 mm
- 1 plastična korpa za tanjire
- 1 plastična korpa za čaše, činije i ostalo belo posuđe
- dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje - precizno doziranje
Mašina za pranje tanjira sa haubom Elframo CE 24 F VE PS
Profesionalna mašina za pranje tanjira sa haubom i pumpom za izbacivanje vode
Elektronska kontrola rada
Elframo profesionalna mašina za pranje tanjira sa haubom i elektronskim VE kontrolerom i LCD ekranom.
4 ciklusa pranja:
- 1 minut - ciklus pranja čaša
- 2 minuta - ciklus pranja tanjira
- 3 minuta - ciklus pranja posuđa i tanjira
- 10 minuta - program za teško zaprljano restoransko posuđe
Doziranje tečnosti za pranje - deterdženta, kao i tečnosti za ispiranja - sjaja, vrši se pomoću peristaltičkih pumpi, koje se takođe jednostavno podešava prema preporuci proizvođača tečnosti za pranje/ispiranje.
Korpe
- Profesionalna mašina za pranje tanjira sa haubom koristi korpe za pranje dimenzija 500x500mm.
- Maksimalna visina pranja 388 mm.
Kapacitet jedne korpe je 18 tanjira prečnika Ø24cm.
Osnovne karakteristike:
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa i temperature
- Dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje - precizno doziranje
- Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C - smanjeno stvaranje vodenog kamenca
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter u depozitu za krupne ostatke hrane
- LED displej: informacije o temperaturi, ciklusu, statusu, alarmima
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Grejači tanka i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje tanjira uvek na zadatoj temperaturi - termostop HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera - ušteda električne energije
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- HACCP kontroler sa memorijom ciklusa rada i temperaturama ispiranja - mašinska sanitacija tanjira
Mašina za pranje sudova sa haubom Elframo CE 24 F VE Booster
Profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom i booster pumpom
Integrisana pumpa za konstantan pritisak i temperaturu ispiranja - HACCP standard.
Posuđe će biti isprano na zadatoj temperaturi i sa potrebnom količinom vode, bez obzira na ulazni pritisak u vodovodnoj mreži.
Elektronska kontrola rada
Elframo profesionalna mašina za pranje sudova sa haubom, pumpom ispiranja i elektronskim VE kontrolerom - 4 ciklusa pranja.
Osnovne karakteristike:
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa i temperature
- Dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje - precizno doziranje
- BOOSTER pumpa za ispiranje – HACCP standard zagarantovana konstantna temperatura ispiranja
- Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C - smanjeno stvaranje vodenog kamenca
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter u depozitu za krupne ostatke hrane
- LED displej: informacije o temperaturi, ciklusu, statusu, alarmima
- Profesionalna mašina za pranje sa prskalicama pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Grejači tanka i bojlera od legure Incoloy 800
- Toplotna izolacija bojlera i tanka - ušteda električne energije
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara prilkom redovnog održavanja, bez upotrebe alata
- HACCP kontroler sa memorijom ciklusa rada i temperaturama ispiranja - mašinska sanitacija sudova
Mašina za pranje tanjira Elframo C 66 DGT Booster
Mašina za sudove sa haubom je najbolja opcija za objekte sa više od 120 sedećih mesta.
Double skin - struktura mašine sa duplim zidovima.
Booster pumpa ispiranja
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Soft tasteri za kontrolu rada
- LED displej sa simbolima
- 60/120/180 sekundi - 3 ciklusa pranja
- 8 minuta kontinuirani ciklus za teško zaprljano posuđe
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Upresovan tank za pranje, bez ivica
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Inox filteri u depozitu
- Ispiranje sa booster pumpom
- Toplotna izolacija bojlera
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Dozer deterdženta
Povezani proizvodi
Mašina za pranje sudova Elframo BE 50 HM DD
Profesionalna mašina za pranje sudova potpultna - sa dozatorom deterdženta.
ciklusi pranja 120 i 180 sekundikorpa za pranje 500x500 mm
Elframo BASIC profesionalna mašina za pranje tanjira
- Profesionalna potpultna mašina za sudove BE50, sa korpom 500x500 mm, dizajnirana da omogući maksimalne rezultate pranja sa niskom potrošnjom, štedi vodu i električnu energiju.
- Idealno rešenje za barove, manje restorane i druge ugostiteljske objekte kojima, je neophodna kompaktana, jednostavna profesionalna mašina za pranje čaša i belog posuđa.
- Mogućnost konekcije na toplu vodu.
- Profesionalna mašina za pranje sa 2 ciklusa pranja - 2 i 3 minuta
- Fiksna temperatura za pranje sudova od 55°C
- Temperatura ispiranja podesiva od 60-85°C
- Maksimalna visina pranja 341 mm
Kapacitet jedne korpe je 16 tanjira prečnika Ø24cm.
Profesionalna mašina za pranje sudova - potpultna montaža
Potpultna mašina za pranje sudova ne poseduje pumpu za izbacivanje vode, kako bi se sprečila mogućnost začepljenja sistema za odvod usled preranog vađenja filtera za krupni otpad.
Mašina za pranje crnog posuđa Elframo LP 70
Mašinsko pranje crnog posuđa - Elframo LP serija
Mašina pogodna za pranje pekarskih plehova i tepsija, pranje GN posuda, dubokih kuhinjskih posuda kao i kompletnog sitnog inventara uz odgovarajuće korpe.
700×700 mm korpa pranja
korisna visina 658 mm
- Dupli zidovi vrata - termo izolacija bojlera, rezervoara i zidova
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Inox filteri u depozitu
- Mehanička kontrola rada - 3 ciklusa 120"/240"/360"
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800 - visoko efikasni grejači
- Toplotna izolacija bojlera
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Opcionalna dodatna oprema:
- pumpa za izbacivanje vode
- automatski depurator - omekšivač vode
Konekcije na vodu temperature 45-60° C
Masine za pranje crnog posuđa LP serije

