Palačinkara sa preklopom RONDÒ UNIKA
2.289 € cena bez PDV-a
Preklopna palačinkara sa zamenjivim pločama
Obostrano pečenje palačinki skraćuje vreme pravljenja palačinki i povećava produktivnost.
Preklopna palačinkara Rondò Unika nudi raznovrsne proizvode u malom prostoru. Moguće je poručiti dodatno 6 različitih ploča – palačinke, vafli, korneti, čurosi, američke palačinke, krofne (nisu uključeni u cenu)…
Uz „Easy click“ sistem, ploče se brzo i lako menjaju.
Ovaj aparat za palačinke ne emituje isparenja i neprijatne mirise, zahvaljujući pločama obloženim formulom Teflon Longlifem pa vam nije potrebna ventilaciona hauba.
Profesionalni preklopni aparat za palačinke namenjen je celodnevnoj upotrebi u ugostiteljskom objektu – palačinkarnici, fast food-u ili restoranskoj kuhinji.
Preklopna palačinkara sa zamenjivim pločama
Obostrano pečenje palačinki skraćuje vreme pravljenja palačinki i povećava produktivnost.
Preklopna palačinkara Rondò Unika nudi raznovrsne proizvode u malom prostoru. Moguće je poručiti dodatno 6 različitih ploča – palačinke, vafli, korneti, čurosi, američke palačinke, krofne (nisu uključeni u cenu)…
Uz „Easy click“ sistem, ploče se brzo i lako menjaju.
Ovaj aparat za palačinke ne emituje isparenja i neprijatne mirise, zahvaljujući pločama obloženim formulom Teflon Longlifem pa vam nije potrebna ventilaciona hauba.
- grejne ploče izrađene od aluminijuma za ujednačenu raspodelu temperature
- teflonska ploča protiv lepljenja – palačinka se neće zalepiti ni sa malo masnoće
- INOX kućište palačinkare – dugotrajno i jednostavno za održavanje
- digitalni termostat 50°-250° C – temperatura pogodna i za pečenje tortilja
- dodatne ploče se poručuju na zahtev
- električna palačinkara poseduje sertifikat o usaglašenosti sa CE sigurnosnim i bezbednosnim standardima.
Profesionalni preklopni aparat za palačinke namenjen je celodnevnoj upotrebi u ugostiteljskom objektu – palačinkarnici, fast food-u ili restoranskoj kuhinji.
Proizvod je najbolje filovati pomoću grejnog dozatora za kremaste nadeve.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 486x513x750 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3 kW |
| Regulacija temperature | 50°-250° C |
| Grejna ploča | teflonski premaz, aluminijum |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne teflonske ploče |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 20 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Techfood Italy |

