Tefcold SFI210B-CF VS podni frižider/zamrzivač
3.188 € cena bez PDV-a
Podni zamrzivač ili frižider za markete, sa kliznim staklenim poklopcem.
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- kompresor sa promenljivom brzinom koji štedi energiju
- odlična vidljivost proizvoda
- klizeći poklopac od zakrvljenog stakla
- idealno sa frižiderom / zamrzivačem MTF iznad
- podesiva lažna baza na dnu
- LED unutrašnje osvetljenje
- zaštitni odbojnici
- automatsko odmrzavanje
- kit za ostrvsko postavljanje
*Kompatibilan sa MTF210B VS
SFI podni frižider / zamrzivač, je savršen za izlaganje proizvoda u supermarketima, prodavnicama, mesarama, prodavnicama hrane za kućne ljubimce …
Zakrivljeni stakleni klizni poklopci omogućavaju potpunu vidljivost proizvoda u unutrašnjosti rashladnog uređaja.
Energetski efikasno LED unutrašnje osvetljenje postavljeno je na zadnjem zidu zamrzivača / frižidera, kako bi lepo osvetlilo hlađene proizvode. LED svetlo ima sopstveni kabl za napajanje, tako da se može povezati sa ostatkom rasvete u prodavnici i isključiti noću, radi uštede energije.
SFI frižideri i zamrzivači za supermarkete, mogu se rasporediti u ostrvo, sa čeonim postavljanjem na svakom kraju ili ispod MTF zidnog elementa.
Kompresor promenljive brzine obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature. Ovo uređaj čini u proseku 20% energetski efikasnijim u poređenju sa istim modelom sa standardnim kompresorom.

*Kompatibilan sa zidnim zamrzivačem/frižiderom MTF210B VS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2106x858x890 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1970x720x627 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 890 W |
| Temperaturni režim | -1°/+8° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Broj polica | 4 žičana razdelnika |
| Zapremina hlađene zone | 584 lit. |
| Rashladni fluid | 125 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 164 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

