Tefcold MTF210B zidni zamrzivač / frižider
6.371 € cena bez PDV-a
Zidni rashladni element MTF210B sa 3 vrata za maksimalno iskorišćen prostor u prehrambenoj prodavnici.
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- idealno za optimizaciju prostora prodavnice
- ventilirano hlađenje od bočnih strana do centra
- idealno sa frižiderom / zamrzivačem SFI ispod
- samozatvarajuća staklena vrata sa grejanjem
- crni eksterijer
- teleskopske noge
- automatsko odmrzavanje
- zahteva sklapanje nosača i podizanje kabineta na poziciju
*Ovaj zidni zamrzivač kompatibilan je sa SFI210B-CF VS
Rashladni element zidni sa 3 vrata za maksimalno iskorišćen prostor u prehrambenoj prodavnici.
Uštedite dragoceni prostor sa MTF modelom zidnog rashladnog elementa, koji možete da instalirate ili kao zamrzivač ili kao frižider. Savršeno rešenje za male prodavnice, dragstore, mesare, supermarkete …
Ima usmerenu ventilaciju od stranica do centra, što omogućava skladištenje robe u punoj dubini police, bez uticaja na temperaturu.
Kombinujte MTF zidni rashladni element sa podnim zamrzivačem/frižiderom SFI ispod, da biste poboljšali prezentaciju proizvoda.
Pruža različite opcije, jer se može postaviti na zid ili kao ostrvski rashladni element (back-to-back sa istim modelom).
Ovaj zidni zamrzivač / frižider dolazi sa fiksnom baznom policom i dve podesive žičane police (po vratima), koje se mogu nagnuti, što olakšava prezentaciju proizvoda kupcima.
*Kompatibilan sa podnim zamrzivačem/frižiderom SFI210B-CF VS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2100x745x2430 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1980x480x947 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.040 W |
| Potrošnja el. energije | 16,35 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°/+8° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Dimenzija police | 595×423 mm |
| Broj polica | 9 žičanih polica |
| Zapremina hlađene zone | 628 lit. |
| Rashladni fluid | 145 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 288 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

