Tefcold MTF185B zidni frižider zamrzivač
6.076 € cena bez PDV-a
Zidni frižider zamrzivač sa 3 vrata za markete
Maksimalno iskorišćen prostor u prehrambenoj prodavnici
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- idealno za optimizaciju prostora prodavnice
- ventilirano hlađenje od bočnih strana do centra
- idealno sa frižiderom / zamrzivačem SFI ispod
- samozatvarajuća staklena vrata sa grejanjem
- crni eksterijer
- teleskopske noge
- automatsko odmrzavanje
- zahteva sklapanje nosača i podizanje kabineta na poziciju
*Kompatibilan sa SFI185-CF VS
Zidni frižider zamrzivač sa 3 vrata za maksimalno iskorišćen prostor u prehrambenoj prodavnici.
Uštedite dragoceni prostor sa MTF modelom zidnog rashladnog elementa, koji možete da instalirate ili kao zamrzivač ili kao frižider. Savršeno rešenje za male prodavnice, dragstore, mesare, supermarkete …
Ima usmerenu ventilaciju od stranica do centra, što omogućava skladištenje robe u punoj dubini police, bez uticaja na temperaturu.
Kombinujte MTF zidni frižider zamrzivač sa podnim zamrzivačem frižiderom SFI ispod, da biste poboljšali prezentaciju proizvoda.
Pruža različite opcije, jer se može postaviti na zid ili kao ostrvski rashladni element (back-to-back sa istim modelom).
Zidni frižider zamrzivač dolazi sa fiksnom baznom policom i dve podesive žičane police (po vratima), koje se mogu nagnuti, što olakšava prezentaciju proizvoda kupcima.
*Kompatibilan sa podnim zamrzivačem/frižiderom SFI185B-CF VS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1850x745x2430 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1730x480x947 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.057 W |
| Potrošnja el. energije | 14,57 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°/+8° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Dimenzija police | 510×423 mm |
| Broj polica | 9 žičanih polica |
| Zapremina hlađene zone | 545 lit. |
| Rashladni fluid | 135 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 272 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

