Tefcold MTF185 VS zidni frižider zamrzivač
6.383 € cena bez PDV-a
Zidni zamrzivač frižider sa 3 vrata za markete
Maksimalno iskorišćen prostor u prehrambenoj prodavnici
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- idealno za optimizaciju prostora prodavnice
- ventilirano hlađenje od bočnih strana do centra
- idealno sa frižiderom / zamrzivačem SFI ispod
- kompresor sa promenljivom brzinom koji štedi energiju
- samozatvarajuća staklena vrata sa grejanjem
- beli eksterijer
- teleskopske noge
- automatsko odmrzavanje
- zahteva sklapanje nosača i podizanje kabineta na poziciju
*Kompatibilan sa SFI185-CF VS
Zidni zamrzivač frižider sa 3 vrata za maksimalno iskorišćen prostor u prehrambenoj prodavnici.
Mali potrošač energije.
Uštedite dragoceni prostor sa MTF modelom zidnog rashladnog elementa, koji možete da instalirate ili kao zamrzivač ili kao frižider, savršeno rešenje za male prodavnice, dragstore, mesare, supermarket …
Ima usmerenu ventilaciju od stranica do centra, što omogućava skladištenje robe u punoj dubini police, bez uticaja na temperaturu.
Kombinujte MTF gornji zamrzivač / frižider sa podnim zamrzivačem / frižiderom SFI ispod, da biste poboljšali prezentaciju proizvoda.
Pruža različite opcije, jer se može postaviti na zid ili kao ostrvski rashladni element u marketu (back-to-back sa istim modelom).
Zidni rashladni uređaj dolazi sa fiksnom baznom policom i dve podesive žičane police (po vratima), koje se mogu nagnuti, što olakšava prezentaciju proizvoda kupcima.
*Kompatibilan sa podnim zamrzivačem/frižiderom SFI185-CF VS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1850x745x2430 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1730x480x947 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.057 W |
| Potrošnja el. energije | 7,32 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°/+8° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Dimenzija police | 510×423 mm |
| Broj polica | 9 žičanih polica |
| Zapremina hlađene zone | 545 lit. |
| Rashladni fluid | 135 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | bela |
| Težina | 272 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.

