Tefcold SFI185B-CF VS podni frižider/zamrzivač
3.127 € cena bez PDV-a
Podni zamrzivač ili frižider sa kliznim staklenim poklopcem, za markete.
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- kompresor sa promenljivom brzinom koji štedi energiju
- odlična vidljivost proizvoda
- klizeći poklopac od zakrvljenog stakla
- idealno sa frižiderom / zamrzivačem MTF iznad
- podesiva lažna baza na dnu
- LED unutrašnje osvetljenje
- zaštitni odbojnici
- automatsko odmrzavanje
- kit za ostrvsko postavljanje
*Kompatibilan sa MTF185B VS
SFI podni frižider / zamrzivač, je savršen za izlaganje proizvoda u supermarketima, prodavnicama, mesarama, prodavnicama hrane za kućne ljubimce …
Zakrivljeni stakleni klizni poklopci omogućavaju potpunu vidljivost proizvoda u unutrašnjosti rashladnog uređaja.
Energetski efikasno LED unutrašnje osvetljenje postavljeno je na zadnjem zidu zamrzivača / frižidera, kako bi lepo osvetlilo hlađene proizvode. LED svetlo ima sopstveni kabl za napajanje, tako da se može povezati sa ostatkom rasvete u prodavnici i isključiti noću, radi uštede energije.
SFI frižideri i zamrzivači za supermarkete, mogu se rasporediti u ostrvo, sa čeonim postavljanjem na svakom kraju ili ispod MTF zidnog elementa.
Kompresor promenljive brzine obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature. Ovo uređaj čini u proseku 20% energetski efikasnijim u poređenju sa istim modelom sa standardnim kompresorom.
*Kompatibilan sa zidnim zamrzivačem/frižiderom MTF185B VS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1856x858x890 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1720x720x627 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 890 W |
| Temperaturni režim | -1°/+8° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Broj polica | 3 žičana razdelnika |
| Zapremina hlađene zone | 500 lit. |
| Rashladni fluid | 125 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 150 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.

