Tefcold MTF210B VS zidni frižider/zamrzivač
6.717 € cena bez PDV-a
Zidni zamrzivač/frižider sa 3 vrata za maksimalno iskorišćen prostor u prehrambenoj prodavnici.
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- idealno za optimizaciju prostora prodavnice
- ventilirano hlađenje od bočnih strana do centra
- idealno sa frižiderom / zamrzivačem SFI ispod
- kompresor sa promenljivom brzinom koji štedi energiju
- samozatvarajuća staklena vrata sa grejanjem
- crni eksterijer
- teleskopske noge
- automatsko odmrzavanje
- zahteva sklapanje nosača i podizanje kabineta na poziciju
*Kompatibilan sa SFI210B-CF VS
Zidni zamrzivač/frižider sa 3 vrata za maksimalno iskorišćen prostor u prehrambenoj prodavnici.
Uštedite dragoceni prostor sa MTF modelom zidnog rashladnog elementa, koji možete da instalirate ili kao zamrzivač ili kao frižider. Savršeno rešenje za male prodavnice, dragstore, mesare, supermarkete …
Ima usmerenu ventilaciju od stranica do centra, što omogućava skladištenje robe u punoj dubini police, bez uticaja na temperaturu.
Kombinujte MTF gornji zamrzivač/frižider sa podnim zamrzivačem/frižiderom SFI ispod, da biste poboljšali prezentaciju proizvoda.
Pruža različite opcije, jer se može postaviti na zid ili kao ostrvski rashladni element (back-to-back sa istim modelom).
Zidni rashladni uređaj dolazi sa fiksnom baznom policom i dve podesive žičane police (po vratima), koje se mogu nagnuti, što olakšava prezentaciju proizvoda kupcima.
*Kompatibilan sa podnim zamrzivačem/frižiderom SFI210B-CF VS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2100x745x2430 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1980x480x947 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.040 W |
| Potrošnja el. energije | 7,49 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°/+8° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Dimenzija police | 595×423 mm |
| Broj polica | 9 žičanih polica |
| Zapremina hlađene zone | 628 lit. |
| Rashladni fluid | 145 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, staklo |
| Boja | crna |
| Težina | 288 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

