Tefcold EBC61 podni frižider
1.086 € cena bez PDV-a
Podni frižider 472 litara EBC61
- plusni režim rada +3/+10°C
- energetska klasa B – štedi energiju
- lak pristup proizvodima
- idealnan za skladištenje svežih proizvoda ili pića
- čvrsti poklopac
- statičko hlađenje
- kapacitet 472 litara
- 4 točkića za lakše premeštanje
- brava za zaključavanje
- rashladni fluid R600a
- frižider za markete, kafiće, fast food restorane
EBC frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za markete, restorane, kafiće, fast food-ove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
Ovaj mali frižider za markete ima nisku potrošnju energije, što omogućava smanjenje tekućih troškova (energetska klasa B).
Uz njega dolaze i točkići za lakše pomeranje i čvrsti poklopac na šarkama za lak pristup proizvodima.
Dostpan je u različitim veličinama:
EBC35, EBC45, EBC53, EBC61
Podni frižider 472 litara EBC61
EBC frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za markete, restorane, kafiće, fast food-ove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
Ovaj mali frižider za markete ima nisku potrošnju energije, što omogućava smanjenje tekućih troškova (energetska klasa B).
Uz njega dolaze i točkići za lakše pomeranje i čvrsti poklopac na šarkama za lak pristup proizvodima.
Dostpan je u različitim veličinama:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1706x696x857 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1572x472x686 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 320 W |
| Temperaturni režim | +3°/+10°C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Zapremina hlađene zone | 472 lit. |
| Rashladni fluid | 77 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Energetska klasa | B class |
| Potrošnja el. energije | 0,68 kWh/24h |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | LED svetlo |
| Boja | bela |
| Težina | 58 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzk
