Tefcold EBC53 podni frižider
945 € cena bez PDV-a
Podni frižider 411 litara EBC45
- plusni režim rada +3/+10°C
- energetska klasa B – štedi energiju
- lak pristup proizvodima
- idealnan za skladištenje svežih proizvoda ili pića
- čvrsti poklopac
- statičko hlađenje
- kapacitet 411 litara
- 4 točkića za lakše premeštanje
- brava za zaključavanje
- rashladni fluid R600a
- frižider za markete, kafiće, fast food restorane
EBC frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za markete, restorane, kafiće, fast food-ove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
Ovaj mali frižider za markete ima nisku potrošnju energije, što omogućava smanjenje tekućih troškova (energetska klasa B).
Uz njega dolaze i točkići za lakše pomeranje i čvrsti poklopac na šarkama za lak pristup proizvodima.
Dostpan je u različitim veličinama:
EBC35, EBC45, EBC53, EBC61
Podni frižider 411 litara EBC53
EBC frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za markete, restorane, kafiće, fast food-ove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
Ovaj mali frižider za markete ima nisku potrošnju energije, što omogućava smanjenje tekućih troškova (energetska klasa B).
Uz njega dolaze i točkići za lakše pomeranje i čvrsti poklopac na šarkama za lak pristup proizvodima.
Dostpan je u različitim veličinama:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1516x696x857 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1382x472x686 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 320 W |
| Temperaturni režim | +3°/+10°C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Zapremina hlađene zone | 411 lit. |
| Rashladni fluid | 72 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Energetska klasa | B class |
| Potrošnja el. energije | 0,66 kWh/24h |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | LED svetlo |
| Boja | bela |
| Težina | 53 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

