Tefcold EBC35 podni frižider
742 € cena bez PDV-a
Mini podni frižider EBC35
- plusni režim rada +3/+10°C
- energetska klasa B – štedi energiju
- lak pristup proizvodima
- idealnan za skladištenje svežih proizvoda ili pića
- čvrsti poklopac
- statičko hlađenje
- kapacitet 275 litara
- 4 točkića za lakše premeštanje
- brava za zaključavanje
- rashladni fluid R600a
- frižider za markete, kafiće, fast food restorane
EBC frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za markete, restorane, kafiće, fast food-ove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
Ovaj mali frižider za markete ima nisku potrošnju energije, što omogućava smanjenje tekućih troškova (energetska klasa B).
Uz njega dolaze i točkići za lakše pomeranje i čvrsti poklopac na šarkama za lak pristup proizvodima.
Dostpan je u različitim veličinama:
EBC35, EBC45, EBC53, EBC61
Mini podni frižider EBC35
EBC frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za markete, restorane, kafiće, fast food-ove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
Ovaj mali frižider za markete ima nisku potrošnju energije, što omogućava smanjenje tekućih troškova (energetska klasa B).
Uz njega dolaze i točkići za lakše pomeranje i čvrsti poklopac na šarkama za lak pristup proizvodima.
Dostpan je u različitim veličinama:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1096x696x857 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 962x472x686 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 165 W |
| Temperaturni režim | +3°/+10°C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Zapremina hlađene zone | 275 lit. |
| Rashladni fluid | 60 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Energetska klasa | B class |
| Potrošnja el. energije | 0,58 kWh/24h |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | LED svetlo |
| Boja | bela |
| Težina | 44 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

