Tefcold EBC45 podni frižider
868 € cena bez PDV-a
Podni frižider 350 litara EBC45
- plusni režim rada +3/+10°C
- energetska klasa B – štedi energiju
- lak pristup proizvodima
- idealnan za skladištenje svežih proizvoda ili pića
- čvrsti poklopac
- statičko hlađenje
- kapacitet 350 litara
- 4 točkića za lakše premeštanje
- brava za zaključavanje
- rashladni fluid R600a
- frižider za markete, kafiće, fast food restorane
EBC frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za markete, restorane, kafiće, fast food-ove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
Ovaj mali frižider za markete ima nisku potrošnju energije, što omogućava smanjenje tekućih troškova (energetska klasa B).
Uz njega dolaze i točkići za lakše pomeranje i čvrsti poklopac na šarkama za lak pristup proizvodima.
Dostpan je u različitim veličinama:
Podni frižider 350 litara EBC45
EBC frižider nudi odlično rešenje za skladištenje za markete, restorane, kafiće, fast food-ove…
Unutrašnjost jedinice se ne smrzava, već održava pozitivnu temperaturu, što čini ovaj frižider idealnim za skladištenje bezalkoholnih pića, piva, svežih proizvoda…
Ovaj mali frižider za markete ima nisku potrošnju energije, što omogućava smanjenje tekućih troškova (energetska klasa B).
Uz njega dolaze i točkići za lakše pomeranje i čvrsti poklopac na šarkama za lak pristup proizvodima.
Dostpan je u različitim veličinama:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1326x696x857 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1192x472x686 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 250 W |
| Temperaturni režim | +3°/+10°C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Zapremina hlađene zone | 349 lit. |
| Rashladni fluid | 72 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Energetska klasa | B class |
| Potrošnja el. energije | 0,56 kWh/24h |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | LED svetlo |
| Boja | bela |
| Težina | 48 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkRashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

