Plinska dupla friteza AGF-890
3.339 € cena bez PDV-a
Profesionalna plinska dupla friteza sa dva bazena linija 900 24+24 litre ulja
- 24+24 litre ulja zapremina bazena
- upresovani bazeni debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- nezavisna kontrola temperature bazena
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Profesionalna plinska dupla friteza sa dva bazena linija 900 24+24 litre ulja
- 24+24 litre ulja zapremina bazena
- upresovani bazeni debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- nezavisna kontrola temperature bazena
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Profesionalna dupla friteza na plin, kapaciteta 2x 24 litre ulja, serije 900 dostupna i u varijanti sa jednim bazenom.
Opcionalno se izradjuje i sa digitalnim termostatom koji dozvoljava preciznije podešavanje temperature ulja u fritezi.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Ukupna snaga | 37 kW GAS + 0,1 kW 230VAC |
| Zapremina bazena | 24+24 litre ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe, 265x360x130h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Kontrola gorionika | termostatski ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 130 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

