Plinska friteza AGF-490
1.833 € cena bez PDV-a
Profesionalna plinska friteza sa jednim bazenom linija 900
- 24 litre ulja kapacitet bazena
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Profesionalna plinska friteza sa jednim bazenom linija 900
- 24 litre ulja kapacitet bazena
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Profesionalna friteza na plin, sa jednim bazenom 24 litre ulja, serije 900 dostupna i u varijanti sa dva bazena.
Opcionalno se izradjuje i sa digitalnim termostatom koji dozvoljava preciznije podešavanje temperature ulja u fritezi.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x900x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Ukupna snaga | 18,5 kW GAS + 0,1 kW 230VAC |
| Zapremina bazena | 24 litre ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 265x360x130h mm, 1 korpa |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Kontrola gorionika | termostatski ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 74,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½

