Plinska dupla friteza AGF-870
2.543 € cena bez PDV-a
Profesionalna plinska dupla friteza sa dva bazena linija 700 18+18 litara ulja
- 18+18 litara ulja zapremina bazena
- upresovani bazeni debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- nezavisna kontrola temperature bazena
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Profesionalna plinska dupla friteza sa dva bazena linija 700 18+18 litara ulja
- 18+18 litara ulja zapremina bazena
- upresovani bazeni debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- nezavisna kontrola temperature bazena
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Profesionalna dupla friteza na plin, kapaciteta 2x 18 litara ulja, serije 700 dostupna i u varijanti sa jednim bazenom.
Opcionalno se izradjuje i sa digitalnim termostatom koji dozvoljava preciznije podešavanje temperature ulja u fritezi.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Ukupna snaga | 24 kW GAS + 0,2 kW 230VAC |
| Zapremina bazena | 18+18 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 248x253x127h mm, 2 korpe |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Kontrola gorionika | termostatski ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 106 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Plinska dupla friteza AGF-860
Profesionalna plinska dupla friteza širine 800 mm - serija 600:
- kapacitet 12+12 litara ulja
- 8+8 kW snaga
- upresovani bazeni sa zaobljenim ivicama
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Plinska dupla friteza AGF-890
Profesionalna plinska dupla friteza sa dva bazena linija 900 24+24 litre ulja
- 24+24 litre ulja zapremina bazena
- upresovani bazeni debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- nezavisna kontrola temperature bazena
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Plinska friteza AGF-470
Profesionalna plinska friteza sa jednim bazenom linija 700
- 18 - 22 litre ulja kapacitet bazena
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Plinska friteza AGF-490
Profesionalna plinska friteza sa jednim bazenom linija 900
- 24 litre ulja kapacitet bazena
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- termostatski gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
- zatvoreno postolje
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
AQUA grill električni Giorik GL74GE
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm


