Tefcold PT920 hladni sto
1.034 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa granit pločom i otvorom za posude GN 1/6
Radna površina 900×485 mm
- rashladni boks sa 2 vrata
- otvor za 5x GN 1/6
- zapremina rashladnog boksa 225 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 2 police GN 1/1 325×530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa granit pločom i otvorom za posude GN 1/6
- rashladni boks sa 2 vrata
- otvor za 5x GN 1/6
- zapremina rashladnog boksa 225 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 2 police GN 1/1 325×530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa pločom od granita olakšava razvlačenje testa za pizza podloge.
Unutrašnjost i spoljašnjost hladnog stola izrađeni su od nerđajućeg čelika AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Opcionalno:
- fioke umesto vrata
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 900x700x1100 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 155 W |
| Bruto zapremina | 260 lit. |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Kapacitet GN posuda | 5x GN 1/6 |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Brava na vratima | nema |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 103 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold GVC38-200 nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
Tefcold PT1200 pizza sto
Pizza sto sa mermernom pločom 150 cm
- rashladni boks sa dvoje vrata
- zapremina rashladnog boksa 370 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 14 pari nosača za 7+7 kaseta-lodni 600x400x65 mm
- kompletno izradjen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza sto kompatibilan je sa salatarom Tefcold VK38-150.
Povezani proizvodi
Sammic CA-31 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica.
Kapacitet do 450 kg/h.
Savršen rez.
Ovalni ulaz na poklopcu 172×77 mm i okrugli Ø52 mm.
Univerzalna kuhinjska mašina:
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izrađena od nerđajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Univerzalna kuhinjska seckalica napravljena da traje
- Izrađeno od nerđajućeg čelika i materijala najvišeg kvaliteta prikladnih za kontakt sa hranom: kućište motora i ulazni levak od nerđajućeg čelika, glava mašine od prehrambenog aluminijuma (food-grade)
- Asinhroni motor velike snage
Maksimalni komfor za korisnika
- Ergonomski dizajn. Pristupačan za rad.
- Bočno izbacivanje proizvoda sečenja: zahteva manje mesta na radnoj površini i vodi proizvod izbegavajući prskanje.
- Elektronski kontrolni panel sa jednostavnim komandama
Održavanje, bezbednost, higijena
- Levak i poklopac se jednostavno skidaju za potrebe pranja
- Kombinacija sigurnostnih sistema: levak i poklopac sa mikroprekidačima koji sprečavaju rad mašine ukoliko nije propisno sklopljena
- Uređaj sa sertifikatom NSF-International (u skladu sa propisima o higijeni, čišćenju i prehrambenim materijalima).
U zavisnosti od noža koji se koristi, univerzalna kuhinjska seckalica može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće, kockice (krompir-pomfrit-čips, šargarepu, cveklu, kupus, pečurke, paradajz, krastavac ...)
- sve vrste sireva (rendanje kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- orašasti plodovi: lešnik, badem ...
SIRMAN TM TG univerzalna seckalica
Mašina za obradu povrća - profesionalna univerzalna seckalica velikog kapaciteta.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerdjajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, mašina za obradu povrća može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Veliki okrugli ulaz na poklopcu Ø192mm sa visinom 150h mm i standardni Ø51 mm za ubacivanje izduženih plodova - krastavac, šargarepa, tikvica ...
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 450 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)
SIRMAN TM univerzalna seckalica za povrće dostupna u 3 varijante:
- SIRMAN TM ALL - aluminijumski poklopac
- SIRMAN TM INOX - inox poklopac
- SIRMAN TM TG - otvor za ubacivanje sirovine Ø192mm sa visinom 150h mm
Sirman HERCULES 15 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 12 kg zamesa
Kapacitet miksera 16 litara - zames 12 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 320x200 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

