Meat Dry Aging FAGOR FMA-900
2.668 € cena bez PDV-a
Najmanji kabinet za suvo zrenje mesa MEAT DRY AGING by FAGOR
Kapacitet kabineta 140 litara
Suvo zrenje do 20 kg mesa
Unutrašnje dimenzije 490x427x686h mm
Najmanji kabinet za suvo zrenje mesa MEAT DRY AGING by FAGOR
Kapacitet kabineta 140 litara
Suvo zrenje do 20 kg mesa
Fagor Meat Dry Aging kabinet se izdvaja od konkurencije zahvaljujući svom inovativnom dizajnu i efikasnim performansama
Sistem kontrole vlažnosti i temperature, zajedno sa UVC sterilizacija, obezbeđuje maksimalnu sigurnost, stvarajući savršena cirkulacija vazduha unutar kabineta
Bez konekcije na dovod i odvod vode.
- Unutrašnje vertikalno postavljeno LED svetlo maksimizira vidljivost proizvoda, bez ultraljubičastog zračenja
- Enterijer i eksterijer od nerđajućeg čelika, koji čine čvrstu i kvalitetnu konstrukciju dry aging kabineta
- UV sterilizacija vazduha
- Filter sa aktivnim ugljem
- Poliuretanska izolacija ubačena pod prtiskom, bez CFC-a i sa gustinom od 40 kg/m³
- Vrata sa duplim staklom, na šarkama i automatskim sistemom zatvaranja
- Dve podesive prednje noge i četiri zadnja valjka, što mu omogućava lako pomeranje dry aging kabineta
- Ravnomerna distribucija hladog vazduha unutar kabineta zahvaljujući odlično ventilisanom sistemu za hlađenje
- Antikorozivni isparivač
- Kontrola temperature preko digitalnog termostata, sa automatskim sistemom otapanja
- Automatsko isparavanje kondenzovane vode
- Elektronski humidistat
- Kondenzator za koji nije potrebno održavanje
- Eksterijer MEAT DRY AGING kabineta dostupan u nerđajućem čeliku ili crnoj boji
- Isporučuje se inox rešetkastom policom
- Standardno brava na vratima za zaključavanje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x620x925 mm |
|---|---|
| Kapacitet | do 20 kg mesa |
| Korisna zapremina | 140 litara |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,169 kW |
| Temperaturni režim | 0°/+20° C |
| Kontrola | digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 1x 490×427 mm |
| Broj polica | 1 inox rešetkasta polica |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 65 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Kabinet za suvo zrenje mesa Klima Meat KME500PVB
Kabinet za suvo zrenje mesa Dry Aging Cabinet Klima Meat Easy KME500PVB
- Kapacitet kabineta 500 litara
- Patentiran sistem horizontalnog i vertikalnog kretanja vazduha
- idealan za suvo zrenje mladog mesa (do 30 meseci starosti životinje)
- kratko vreme procesa zrenja mesa 3-4 nedelje je dovoljno za vrhunske rezultate
- Suvo zrenje minimalno 50 - maksimalno 100 kg mesa
- INOX AISI 304 unutrašnjost
Rashladni kabinet Klima Meat KME500PVB za suvo sazrevanje mesa u strogo kontrolisanim uslovima.
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

