Casselin – CCHMS – Kolica 3 u 1 – friteza, roštilj, ploča
8.049 € cena bez PDV-a
Mobilna višenamenska kolica – friteza + ravna grejna ploča + roštilj
- Friteza 12L
- Ravna grejna ploča
- Preklopni roštilj
- 4 porcelanskih posuda + nosač za začine i soseve
- 1 špatula, 1 aluminijumska grabulja
- 4 točka (2 sa kočnicom)
- Snaga ukupno – 15 kW
- 3x ON/OFF prekidač
- 3x Mehanički termostat
- 2 posude za otpad + 1 posuda za ulje
- Dimenzije 1036 x 650 x 1340 mm
- Težina 320 kg
- Izrada – INOX
Mobilna višenamenska kolica – friteza + ravna grejna ploča + roštilj
Mobilna multi-task kolica, 3 u 1, napravljena od nerđajućeg čelika sa zaštitinim prozorom od kaljenog stakla koji se može ukloniti i dva grejana ormarića ispod.
- Friteza 12 litara (9 kW/400 V)
- Ravna grejna ploča – 381 x 510 mm (3,6 kW/230 V)
- Preklopni roštilj – 290 x 380 mm (2,4 kW/230 V)
Ova višenamenska kolica uključuju 4 porcelanske posude i jedan nosač za začine i tečne priloge. Takođe sadrži posudu za kapanje ulja unutar postolja ispod friteze, kao i 2 posude za otpad.
- Friteza 12L
- Ravna grejna ploča
- Preklopni roštilj
- 4 porcelanskih posuda + nosač za začine i soseve
- 1 špatula, 1 aluminijumska grabulja
- 4 točka (2 sa kočnicom)
- Snaga ukupno – 15 kW
- 3x ON/OFF prekidač
- 3x Mehanički termostat
- 2 posude za otpad + 1 posuda za ulje
- Dimenzije 1036 x 650 x 1340 mm
- Težina 320 kg
- Izrada – INOX
Od mobilnih uređaja, dostupna su:
Mobilna palačinkara – jedna ploča
Mobilna palačinkara – jedna ploča + topli ormar
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1036x650x1340 mm |
|---|---|
| Friteza | 12 lit. 9 kW 400 V |
| Ravna ploča | 381×510 mm 3,6 kW 230 V |
| Roštilj | 290×380 mm 2,4 kW 230 V |
| Snaga | 15 kW |
| Temperaturni režim | 140°C / 300°C |
| Kontrola | ON/OFF prekidač, nezavisni termostati |
| Materijal izrade | nerđajući čelik 18/10 |
| Težina | 320 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
Slični proizvodi …
Casselin – CCHCC40E – Mobilna palačinkara Ø400 mm
Mobilna palačinkara sa grejnim skladištem
- Električna palačinkara Ø400 mm (140°/300°C)
- Toplo skladište sa tri klizača
- Ukloniva zaštita od kaljenog stakla
- Posuda za sklupljenje otpada
- Sigurnosni prekidač
- 7 porcelanskih posuda
- 1 špatula, 1 aluminijumska grabulja
- 4 točka (2 sa kočnicom)
- Snaga 2,7 kW + 14 W
- ON/OFF prekidač
- Mehanički termostat
- Dimenzije 1040 x 708 x 1150 mm
- Težina 100 kg
- Izrada - INOX
Casselin – CCHCR40EA – Mobilna palačinkara Ø400 mm
Mobilna palačinkara - prečnik 400 mm
- Električna palačinkara Ø400 mm (140°/300°C)
- Toplo skladište sa 1 policom - do 75°C
- Ukloniva zaštita od kaljenog stakla
- 7 porcelanskih posuda
- 1 špatula, 1 aluminijumska grabulja
- 4 točka (2 sa kočnicom)
- Snaga 2,7 kW + 750 W
- Mehanički termostat
- Dimenzije 903 x 625 x 1150 mm
- Težina 61 kg
- Izrada - INOX
Casselin – CSAC – Mobilna palačinkara Ø400 mm
Mobilna palačinkara - prečnik ploče 400 mm
- Električna ploča Ø400 mm
- Ukloniva zaštita od kaljenog stakla
- 7 porcelanskih posuda
- 1 špatula, 1 aluminijumska grabulja
- Posuda za otpad
- 4 točka (2 sa kočnicom)
- Snaga 2,7 kW (monofazni motor)
- Mehanički termostat
- Dimenzije 1036 x 675 x 1350 mm
- Težina 128 kg
- Izrada - INOX
Povezani proizvodi
SIRMAN ELIO LR preklopni toster
Kvarcni toster Sammic TP-200
Toster za klub sendviče i tostiranje hleba;
- 2 nivoa;
- Izrada INOX AISI 304;
- Nezavisna kontrola grejača gore/dole;
- Sa tacnom za otpad;
- 0-15 min tajmer;
Unutrašnje dimenzije 2x 380x240x90h mm;
Proizvodnja tost pračića/h do 240;
Toster sa kvarcnim grejačima idealan za pripremu klub sendviča koji staju u hvataljku i celi se stavljaju u toster;

