Casselin – CCHCC40E – Mobilna palačinkara Ø400 mm
2.989 € cena bez PDV-a
Mobilna palačinkara sa grejnim skladištem
- Električna palačinkara Ø400 mm (140°/300°C)
- Toplo skladište sa tri klizača
- Ukloniva zaštita od kaljenog stakla
- Posuda za sklupljenje otpada
- Sigurnosni prekidač
- 7 porcelanskih posuda
- 1 špatula, 1 aluminijumska grabulja
- 4 točka (2 sa kočnicom)
- Snaga 2,7 kW + 14 W
- ON/OFF prekidač
- Mehanički termostat
- Dimenzije 1040 x 708 x 1150 mm
- Težina 100 kg
- Izrada – INOX
Mobilna palačinkara sa grejnim skladištem
Mobilna kolica sa palačinkarom, napravljena od nerđajućeg čelika sa zaštitinim prozorom od kaljenog stakla koji se može ukloniti i grejanim ormarićem ispod.
Toplo skladište u donjem delu ima svoj termostat i sadrži 3 klizne šine sa podesivom visinom. Dimenzije ormara – 840 x 580 x 495 mm.
Električni aparat za palačinke prečnika 400 mm sa 7 porcelanskih posuda, špatulom i aluminijumskom grabuljom.
Ova mobilna palačinkara ima 4 točka, od kojih su dva sa kočnicom.
- Električna palačinkara Ø400 mm (140°/300°C)
- Toplo skladište sa tri klizača
- Ukloniva zaštita od kaljenog stakla
- LED prednji panel
- 7 porcelanskih posuda
- 1 špatula, 1 aluminijumska grabulja
- 4 točka (2 sa kočnicom)
- Snaga 2,7 kW + 14 W
- ON/OFF prekidač
- Mehanički termostat
- Dimenzije 1040 x 708 x 1150 mm
- Težina 100 kg
- Izrada – INOX
Dostupna je i varijanta sa dve palačinkare na kolicima.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1040x708x1150 mm |
|---|---|
| Dimenzija grejne ploče | Ø400 mm |
| Grejano skladište | 840x580x495 mm 3 klizača |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,7 kW + 14W |
| Temperaturni režim | 140°C / 300°C |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Materijal izrade | nerđajući čelik 18/10 |
| Težina | 100 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Casselin France |
Slični proizvodi …
Casselin – CCHCR40EA – Mobilna palačinkara Ø400 mm
Mobilna palačinkara - prečnik 400 mm
- Električna palačinkara Ø400 mm (140°/300°C)
- Toplo skladište sa 1 policom - do 75°C
- Ukloniva zaštita od kaljenog stakla
- 7 porcelanskih posuda
- 1 špatula, 1 aluminijumska grabulja
- 4 točka (2 sa kočnicom)
- Snaga 2,7 kW + 750 W
- Mehanički termostat
- Dimenzije 903 x 625 x 1150 mm
- Težina 61 kg
- Izrada - INOX
Casselin – CSAC – Mobilna palačinkara Ø400 mm
Mobilna palačinkara - prečnik ploče 400 mm
- Električna ploča Ø400 mm
- Ukloniva zaštita od kaljenog stakla
- 7 porcelanskih posuda
- 1 špatula, 1 aluminijumska grabulja
- Posuda za otpad
- 4 točka (2 sa kočnicom)
- Snaga 2,7 kW (monofazni motor)
- Mehanički termostat
- Dimenzije 1036 x 675 x 1350 mm
- Težina 128 kg
- Izrada - INOX
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 8R
5 litara profesionalna električna friteza sa jednim bazenom
- 3 - 5 litara ulja
- fiksna posuda
- demontažni grejač
- slavina za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 205x230x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
2x5 litara profesionalna dupla električna friteza - sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 - 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...

