La Minerva – TA 32 – mašina za mlevenje mesa
3.643 € cena bez PDV-a
Mlin za meso 500 kg/h – glava 32 – Enterprise
- Enterprise verzija (rešetka sa rupama, samoošteći nož od inoxa, ekstraktor)
- Kućište od legure aluminijuma
- Cev, puž, prsten za zaključavanje – od Inoxa
- Spoljašnja glava od inoxa – 32
- posuda za punjenje koja se može ukloniti
- Funkcije – start, stop
- Produktivnost – oko 500 kg/h
- Snaga 1800 W/2200 W
- Težina 63 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor – trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
Mlin za meso 500 kg/h – glava 32 – Enterprise
Profesionalni mlin za mlevenje mesa za manje prehrambene prodavnice, ketering kuhinje, maloprodajne objekte…
- Enterprise verzija (rešetka sa rupama, samoošteći nož od inoxa, ekstraktor)
- Kućište od legure aluminijuma
- Cev, puž, prsten za zaključavanje – od Inoxa
- Spoljašnja glava od inoxa – 32
- posuda za punjenje koja se može ukloniti
- Funkcije – start, stop
- Produktivnost – oko 500 kg/h
- Snaga 1800 W/2200 W
- Težina 63 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor – trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
Mlin za meso za kontinuiranu upotrebu
Mlin za meso La Minerva TA 32 nije vremenski limitiran za rad, sklop uljnog reduktora i ventilirajućeg motora, omogućava besprekidnu upotrebu. Ovaj mlin za meso je dizajniran za upotrebu u mesarama, prodavnicama, ugostiteljskim objektima, obzirom na kapacitet i konstrukciju koja zauzima jako malo prostora na radnoj površini.
Dostupne varijante – pultni mlinovi za meso
A/E 22 – Produktivnost – oko 250 kg/h
A/E 32 – Produktivnost – oko 450 kg/h
C/E 22N – Produktivnost – oko 270 kg/h
C/E 32N – Produktivnost – oko 500 kg/h
TE 22 – Produktivnost – oko 270 kg/h – kućište od aluminijuma
TA 32 – Produktivnost – oko 500 kg/h – kućište od aluminijuma
TA 32X – Produktivnost – oko 500 kg/h
| Dimenzije (ŠxDxV) | 350x560x590 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,8 kW/ 2,2 kW |
| Kapacitet | 500 kg/h |
| Kontrola | START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | anodizirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | 400 VAC, monofazni/trofazni motor |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 63 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Minerva Omega group S.r.L. |
Slični proizvodi …
La Minerva – A/E 22 – mašina za mlevenje mesa
Profesionalna mašina za mlevenje mesa - glava 22 - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 22
- posuda za punjenje koja se može ukloniti
- Funkcije - start, stop, reverse
- Produktivnost - oko 250 kg/h (4,2 kg/min)
- Snaga 1,1 kW
- Težina 30 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
La Minerva – A/E 32 – mašina za mlevenje mesa
Mašina za mlevenje mesa - 32 spoljašnja glava - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- Unger verzija - moguća doplata
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 32
- posuda za punjenje koja se može ukloniti - sa bezbednosnim prekidačem
- Funkcije - start, stop, unazad
- Produktivnost - oko 450 kg/h (7,5 kg/min)
- Snaga 2,2 kW (trofazni) / 1,7 kW (monofazni)
- Težina 44 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

