Nemox 4 Magic Pro100 i-Green mini vitrina za sladoled
4.300 € cena bez PDV-a
Mini vitrina za sladoled
- 4 kasete 2,5 lit.
- kapacitet 10-13 lit.
- stoni model
- specijalno dizajniran da pruži ponudu sladoleda i u malom prostoru
- LED svetlo u komori
sMini vitrina za sladoled – čuvanje i serviranje sladoleda.
Imati sladoled u ponudi jednog caffe bara ili restorana, iziskuje određeni prostor.
Uz 4 Magic pro 100 i-Green, kompaktni uređaj proizvođača Nemox, posebno dizajniran da zadovolji potrebe onih koji, sa ograničenim prostorom, žele kvalitetno skladištenje sladoleda uz mogućnost serviranja.
Sladoled vitrina garantuje kvalitetno čuvanje sladoleda uz savršeno izolovanu komoru sa dvostrukim zidovima.
Poklopac je dvoslojni u predelu pregrade za sladoled.
Preklopni poklopac od tehnopolimernog materijala povezan je sa poklopcem od kaljenog stakla, stvarajući šupljinu koja daje vazdušnu izolaciju.
Ovo tehničko rešenje omogućava savršenu transparentnost u kombinaciji sa kasetama kako bi sladoled u vitrini bio vidljiv.
Temperatura u komori se održava konstantnom i homogenom zahvaljujući protoku vazduha koji stvara ventilator.
Da bi se izbegla hladna disperzija, protok vazduha se automatski zaustavlja kada se poklopac otvori.
Elektronski kontroler rada sa ekranom omogućava Vam da odaberete, u okviru dozvoljenih vrednosti, temperaturu skladištenja kako bi sladoled bio uvek spreman za konzumiranje.
Najmanja vitrina za sladoled
Mini vitrina za sladoled ima kaopacitet za 4 kontejnera od 2,5 litara za 10 litara ili kombinaciju 3 kasete od 3,4 litara i jedne od 2,5 litara, za maksimalnih 13 litara sladoleda u vitrini.
Radna temperatura je podesiva između -10 ° C i -16 ° C.
Zeleno „srce“ je znak da ova mini sladoled vitrina, osim istaknutim dizajnom, omogućava rad na ekološki, mnogo efikasniji način, štedeći električnu energiju uz poštovanje životne sredine.
Standardno uz vitrinu:
- 4 1/4 GN kasete (100h mm. 2,5 l.) INOX AISI 304
Opcionalno:
- 3,4 lit kasete INOX AIS 304
Konstrukcija vitrine za sladoled od nerđajućeg čelika INOC AISI 304.
U ponudi i NEMOX aparati za pravljenje sladoleda:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1000x450x360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 200 W |
| Kapacitet | 4 kasete x 2,5 lit., 10 litara |
| Temperaturni režim | -10°/-16° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | vazdušno |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne posude 3,4 lit., dodatne posude 2,5 lit. |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Težina | 35,6 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | NEMOX International s.r.l. Italy |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

