Mini dvoetažna pizza peć Maxima Compact Pizza 44
637 € cena bez PDV-a
Mini dvoetažna pizza peć Maxima Compact Pizza 44:
- dimenzija pizza etaže 2x 410x410x110h mm
- 1+1 pizza Ø 40 cm
- zajednički srednji grejač
- tajmer
- površina za pečenje od šamota 400×400 mm
- laminirani grejači
- unutrašnje osvetljenje
- izolacija kamena vuna
Mini dvoetažna pizza peć Maxima Compact Pizza 44
Kompaktna dvoetažna pizza peć izrađena od nerđajućeg čelika.
Površina za pečenje od šamota.
Halogeno osvetljenje etaže.
Pizza peć za 1+1 pizzu prečnika do 40 cm.
Idealna peć za pizza parče – zagrevanje.
Termostati za kontrolu gornjih i donjih grejača pizza peći, sa zajedničkim srednjim grejačem.
Mini pizza peć Maxima Compact 44:
- dimenzija pizza etaže 2x 410x410x110h mm
- 1+1 pizza Ø 40 cm
- zajednički srednji grejač
- tajmer
- površina za pečenje od šamota 400×400 mm
- laminirani grejači
- unutrašnje osvetljenje
- izolacija kamena vuna
Dostupna i kao jednoetažna peć Maxima Compact Pizza 40.
U ponudi su i veće električne pizza peći.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 580x580x450 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | dve etaže, 410x410x110h mm |
| Kapacitet | 1+1 pizza Ø 40 cm |
| Radna temperatura | 50°-350°C |
| Kontrola | mehanički termostati, zajednički srednji grejač |
| Termostat | zajednički srednji grejač, donji grejač, gornji grejač |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 16 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | unutrašnjost čelični lim, INOX AISI 304 |
| Težina | 25,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Povezani proizvodi
Zanolli Teorema Polis T2S jednoetažna pizza peć
- spoljna dimenzija - 970 x 1210 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 650 x 860 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 20 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, Wi-fi modul, hauba
Sirman HERCULES 15 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 12 kg zamesa
Kapacitet miksera 16 litara - zames 12 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 320x200 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 40 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 35 kg zamesa
Kapacitet miksera 41 litar - zames 35 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 41 litar / 35 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 452x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

