Mini pizza peć Maxima Compact Pizza 40
445 € cena bez PDV-a
Najmanja pizza peć Maxima Compact Pizza 40:
- dimenzija pizza etaže 410x410x110h mm
- 1 pizza Ø 40 cm
- nezavisni termostati za gornje i donje grejače
- tajmer
- površina za pečenje od šamota 400×400 mm
- laminirani grejači
- unutrašnje osvetljenje
- izolacija kamena vuna
Najmanja pizza peć Maxima Compact Pizza 40
Kompaktna pizza peć izradjena od nerdjajućeg čelika.
Površina za pečenje od šamota.
Halogeno osvetljenje etaže.
Pizza peć za 1 pizzu prečnika 40 cm.
Idealna peć za pizza parče zagrevanje.
Nezavisni termostati za kontrolu gornjih i donjih grejača unutar pizza etaže.
Mini pizza peć Maxima Compact 40:
- dimenzija pizza etaže 410x410x110h mm
- 1 pizza Ø 40 cm
- nezavisni termostati za gornje i donje grejače
- tajmer
- površina za pečenje od šamota 400×400 mm
- laminirani grejači
- unutrašnje osvetljenje
- izolacija kamena vuna
Dostupna i kao dvoetažna peć Maxima Compact Pizza 44.
U ponudi su i veće električne pizza peći.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 580x570x280 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.000 W |
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 410x410x110h mm |
| Kapacitet | 1 pizza Ø 40 cm |
| Radna temperatura | 50°-350°C |
| Kontrola | vremenski tajmer – uslov za rad grejača, nezavisni termostati |
| Termostat | mehanički termostat |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 16 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | unutrašnjost čelični lim, INOX AISI 304 |
| Težina | 20 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Povezani proizvodi
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Zanolli Teorema Polis T2S jednoetažna pizza peć
- spoljna dimenzija - 970 x 1210 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 650 x 860 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 20 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, Wi-fi modul, hauba
Sirman HERCULES 10 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 8 kg zamesa
Kapacitet miksera 12 litara - zames 8 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 280x190 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 15 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 12 kg zamesa
Kapacitet miksera 16 litara - zames 12 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 320x200 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

