Profesionalni blender Maxima Blender Master Ultimate
323 € cena bez PDV-a
Profesionalni barski blender sa zvučnom izolacijom Maxima Blender Master Ultimate:
- 1.5 litara zapremina čaše
- 1 litar maksimalno punjenje
- 5 programa pripreme
- idealan za blendiranje leda
- soft touch tasteri za kontrolu rada
- barski blender sa 20.000 obrtaja u minuti
- 1.500 W pulsne snage
- Vortex dizajn noževa od nerdjajućeg čelika
- otvor na poklopcu za dodavanje sastojaka
- zvučna izolacija u zatvorenom akustičnom kućištu
Profesionalni barski blender sa zvučnom izolacijom Maxima Blender Master Ultimate
Za blendiranje svih vrsta hrane i pića, sa kućištem od polikarbonata za zvučnu izolaciju.
Idealan za blendiranje leda, milk shake ili kremasti smoothie
Čaša profesionalnog blendera
- polikarbonatna čaša zapremine 1,5 litara (BPA free)
- kvadratni oblik čaše
- 4-kraki Vortex nož od nerdjajućeg čelika, laserski naoštren
- prenos nož-motor sa metalnim zupčanikom – dugotrajan
- poklopac sa otvorom za dolivanje sastojaka u toku rada
- čaša smeštena u akustičnom kućištu – smanjena buka
Snaga
Profesionalni barski blender poseduje jak motor – 800W, sa PULSE funkcijom i instant snagom 1.500W
Obrtaji
- 20.000 rpm maksimalna brzina
- varijator brzine
- pulsna funkcija
Svi sklopovi se jednostavno rasklapaju (bez upotrebe alata) i peru.
Profesionalni blender Maxima Blender Master Ultimate:
- 1.5 litara zapremina čaše
- 1 litar maksimalno punjenje
- 5 programa pripreme
- idealan za blendiranje leda
- soft touch tasteri za kontrolu rada
- barski blender sa 20.000 obrtaja u minuti
- 1.500 W pulsne snage
- Vortex dizajn noževa od nerdjajućeg čelika
- SKF dupli ležajevi na nožu
- zaštita od pregrevanja sa resetom
- zaštita od preopterećenja
- otvor na poklopcu za dodavanje sastojaka
- zvučna izolacija u zatvorenom akustičnom kućištu
- čaša se pere rastvrom deterdženta – nije preporučeno pranje u mašini za čaše
Celokupna ponuda barskih blendera: LINK
Profesionalni barski blender nije namenjen za vruće sastojke.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 220x220x445 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 800 W |
| Broj obrtaja motora | max 20.000 rpm, pulse, varijator brzine |
| Zapremina čaše | 1,5 lit. |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, PULSE taster, soft tasteri |
| Programiranje | 5 programa rada |
| Materijal izrade čaše | BPA free, polycarbonate |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 316 |
| Materijal izrade kućišta | ABS tvrda plastika |
| Težina | 5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Povezani proizvodi
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).

