Ljuštilica luka La Minerva C/E OP 30
3.642 € Originalna cena je bila: 3.642 €.3.277 €Trenutna cena je: 3.277 €. cena bez PDV-a
Automatska ljuštilica za crni luk kapaciteta 30 kg – do 680 kg/h
Ljuštilica za luk sa ciklusom od 2 minuta (do 30 kg)
- kućište od nerđajućeg čelika
- mehanički tajmer
- motor sa remenskim pogonom
- perforirana filter korpa od nerđajućeg čelika
- rotirajuća ploča se lako uklanja radi čišćenja
- prednji otvor sa štitnikom koji usmerava proizvod nadole prilikom izbacivanja
- providni poklopac od pleksiglasa za praćenje procesa ljušćenja crnog luka
- senzor koji detektuje otvaranje poklopca
- ulaz vode 3/4”; odvod vode Ø 50 mm
- ventil za vodu sa manuelnom kontrolom (opcionalno elektroventil)
- električni delovi u kutiji sa IP56 stepenom zaštite
- N.V.R. kontrole niskog napona (24 V)
*Ciklus rada i produktivnost oljuštenog crnog luka, procenjeni su prema metodologiji rada
| Dimenzije (ŠxDxV) | 505x742x1132 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 1.150 W |
| Kapacitet | 680 kg/h |
| Kapacitet jednog ciklusa | min 20 kg, max 30 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP56 zaštitom |
| Tajmer | 90″-120″ |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 50 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | elektroventil za vodu, brza spojka za vodu |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 61 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Minerva Omega group S.r.L. |
Slični proizvodi …
Ljuštilica krompira Sammic PI-10
Ljuštilica za krompir 10 kg po ciklusu.
240 kg/h
Mašina prima do 10 kg krompira po ciklusu, koji traje ~3 minuta.
- Disk za ljuštenje sa abrazivnom površinom
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
- Opcionalno: postolje sa kasetom za filtraciju otpada;
Ljuštilica krompira Sammic PI-30
Ljuštilica za krompir 30 kg po ciklusu.
Kapacitet 720 kg/h oljuštenog krompira.
Mašina prima do 30 kg krompira po ciklusu, koji traje ~3 minuta.
- Disk za ljuštenje sa abrazivnom površinom;
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem;
- Automatsko kipovanje;
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima;
- Opcionalno: postolje sa kasetom za filtraciju otpada;
Ljuštilica luka La Minerva C/E OP 8
Automatska ljuštilica crnog luka kapaciteta 8 kg - do 240 kg/h
Ljuštilica za luk sa ciklusom od 2 minuta (do 8 kg)
- kućište od nerđajućeg čelika
- mehanički tajmer
- motor sa remenskim pogonom
- perforirana filter korpa od nerđajućeg čelika
- rotirajuća ploča se lako uklanja radi čišćenja
- prednji otvor sa štitnikom koji usmerava proizvod nadole prilikom izbacivanja
- providni poklopac od pleksiglasa za praćenje procesa ljušćenja crnog luka
- senzor koji detektuje otvaranje poklopca
- ulaz vode 3/4”; odvod vode Ø 50 mm
- ventil za vodu sa manuelnom kontrolom (opcionalno elektroventil)
- električni delovi u kutiji sa IP56 stepenom zaštite
- N.V.R. kontrole niskog napona (24 V)
*Ciklus rada i produktivnost oljuštenog crnog luka, procenjeni su prema metodologiji rada
https://youtu.be/Iy-udq2Yrw8FAMA Pelapatate P10 SC ljuštilica krompira
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

