Scotsman ECM 227 AS ledomat 165 kg
3.891 € cena bez PDV-a
Ledomat 165 kg proizvodnje za 24h – drenažna pumpa za izbacivanje vode u sklopu ledomata
Najveći gourmet ledomat sa integrisanim depozitom.
- Pumpa za izbacivanje otpadne vode – do 1 metar visine odvoda
- Depozit za led kapaciteta 70 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem „nestajanja“ vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa XSafe tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine – sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora – AS air system
- Pumpa za izbacivanje vode – odvod za ledomat u zidu
Ledomat ECM227AS proizvodnje 165 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~7.500 kockica leda dnevno).
Ledomat 165 kg proizvodnje za 24h – drenažna pumpa za izbacivanje vode u sklopu ledomata
- Pumpa za izbacivanje otpadne vode – do 1 metar visine odvoda
- Depozit za led kapaciteta 70 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem „nestajanja“ vrata)
Ledomat proizvodi 165 kg leda oblika „medium gourmet“ – srednja ugostiteljska kocka 20 grama
- Ledomat sa XSafe tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine – sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora – AS air system
- Pumpa za izbacivanje vode – odvod za ledomat u zidu
Ledomat Scotsman gourmet ECM 227 AS proizvede 165 kg leda na dan, sa medium gourmet cube kockom težine 20 gr (~7.500 kockica leda dnevno).
Ledomati sa GOURMET kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 25 kg – 300 kg na dan. Ledomati za najdužom garancijom.
Ledomati sa depozitom serije EC/WS :
- EC47 25 kg
- EC57 32 kg
- EC87 40 kg
- EC107 50 kg
- EC127 70 kg
- EC177 85 kg
- EC207 140 kg
- EC227 165 kg
| Proizvodnja za 24h | 165 kg |
|---|---|
| Oblik leda | Ø 30 x H 34 mm, Medium Gourmet 20 g |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1078 x 715 x 1005/1085 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.400 W |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Kapacitet depozita za led | 70 kg |
| Temperatura ambijenta | min 10°C, max 43°C |
| Napajanje vodom | 1-5 bar, ventil ¾”, 5°-38°C |
| Otpadna voda | do 1 metar visine, crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 98 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).
Sirman Modulo 4 ALOQNS multimikser
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

