LAVA grill Bartscher W660
1.449 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski LAVA grill za fast food
- čelična grill rešetka sa „S“ preklopnim profilima
- grejna površina 2x 312×483 mm
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- gasni ventil za regulaciju temperature
- nezavisna kontrola temperature leve i desne polovine
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- magnetni gasni ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom
Profesionalni plinski LAVA grill za fast food
- čelična grill rešetka sa „S“ preklopnim profilima
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- gasni ventil za regulaciju temperature
- nezavisna kontrola temperature leve i desne polovine
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- magnetni gasni ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom
Bartscher Lava grill dostupan u širini 33 i 66 cm.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 660x570x282 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 8 kW |
| Kontrola | nezavisna kontrola leve i desne površine |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | rešetka sa S preklopnim profilima |
| Grejna zona | 624×483 mm |
| Grejna ploča | indirektno grejanje sa lavinim kamenom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Težina | 40,6 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 5
Najmanja profesionalna friteza:
- 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 120x220x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sirman ELDORADO 5×2
Mini profesionalna električna friteza sa dva bazena
- dva bazena za 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažni bazeni
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 120x220x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...

