Električni roštilj ravna ploča Bartscher GDP 980E-G
1.398 € cena bez PDV-a
Električni roštilj ravna ploča ~ 100 cm – za fast food upotrebu
- Električni roštilj za profesionalnu upotrebu
- Ravna ploča od brušenog čelika
- Grejna zona 980×480 mm
- Stona varijanta
- Termostatska kontrola temperature grill ploče – 3 zone grejanja
- Svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- Prekidač 0/I
Električni roštilj ravna ploča ~ 100 cm – za fast food upotrebu
- Električni roštilj za profesionalnu upotrebu
- Ravna ploča od brušenog čelika
- Stona varijanta
- Termostatska kontrola temperature grill ploče – 3 zone grejanja
- Svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- Prekidač 0/I
| Dimenzije (ŠxDxV) | 990x580x310 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 9 kW |
| Kontrola | nezavisna kontrola po segmentima |
| Regulacija temperature | mehanički termostat, 50-300 °C |
| Grejna ploča | čelična ploča |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 980×480 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Težina | 68,6 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.
Slični proizvodi …
OVERGRILL GE 509 EL TOP električni grill
Profesionalni električni roštilj sa preklopom.
Manuelno dopunjavanje vode.
OVERGRILL je napredni sistem za pečenje koji koristi Grillvapor® tehnologiju - preklopni top grill sa vodom.
Vrhunsko rešenje, idealno za najbolju iskorišćenost prostora u kuhinji.
Ubrzava proces proizvodnje 2x.
Opcionalno dostupna i sonda za kontrolu temperature mesa, za savršene rezultate u grilovanja mesa.
Skraćuje vreme pripreme i potrošnju energije na pola, a samim tim duplira proizvodnju.
Uz mogućnost memorisanja ciklusa, daje istovetne rezultate od strane bilo kog operatera.
Kontrolisanje temperature u 11 nivoa za savršeno pečenje na roštilju.
https://youtu.be/BEa5f-b-zAkPovezani proizvodi
SIRMAN ELIO LR preklopni toster
Električna friteza Sirman ELDORADO 5
Najmanja profesionalna friteza:
- 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 120x220x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama

