Dadaux TITANE 45V kuter
26.061 € cena bez PDV-a
Kuter za mesnu industriju kapaciteta 45 litara – horizontalna osovina sa noževima
Minimalni zazor između noža i posude omogućava fino usitnjavanje bez zagrevanja proizvoda.
Jednostavno održavanje
- 45 litara
- varijator brzine noževa 1.000/3.600 rpm
- dve brzine posude 8/16 rpm
- kontra smer sa mixer funkcijom 150/350 rpm
- 11 kW 400VAC motor noža
- 0,58 kW 400VAC motor posude
Kuter za mesnu industriju kapaciteta 45 litara – horizontalni noževi
Horizontalni kuter 45 litara sa mikser funkcijom
Kuter kapaciteta 45 litara, sa INOX posudom Ø1.100 za usitnjavanje mesa. Kuter mašina sa varijabilnom brzinom noža 1.000/3.600 rpm.
Nož sa 6 oštrica za odlične performanse. Minimalni zazor između noža i posude omogućava fino usitnjavanje bez zagrevanja i oksidacije proizvoda.
Sečiva i osnova noža su napravljeni od nerđajućeg čelika AISI 304.
Nezavisni motori za nož i okretanje posude
Kuter DADAUX TITAN 45V ima varijator broja obrtaja noža, sa dve brzine okretanja posude (8/16 rpm) i reverzibilnom funkcijom. Jedan motor pokreće horizontalni nož (11 kW), dok je drugi za okretanje posude (0,58 kW).
Robusna posuda kutera
Posuda izrađena od nerđajućeg čelika, debljine 10-20 mm.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1071x1147x1083 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 11 kW |
| Nož | 6-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 45 lit. |
| Broj obrtaja noža | 1.000/3.600 rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Težina | 395 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Dadaux S.A.S. France |
Više od 30 godina, kompanija Dadaux je specijalizovana za proizvodnju opreme za preradu mesa, izradu delikatesa, opreme za restorane i poljoprivrednu industriju.
Najpoznatiji francuski proizvođač mlinova za meso, sa i bez sistema hlađenja.
Tehničko znanje i iskustvo omogućavaju da ponude kompletan asortiman proizvoda od nerđajućeg čelika koji je jedinstven na tržištu. Da bi uvek što efikasnije ispunili zahteve, Dadaux inženjeri svakodnevno rade na razvoju svog asortimana proizvoda i nude moćnu, robusnu i ergonomsku opremu. Visok tehnički nivo Dadaux kompanije učinio ih je liderom na evropskom tržištu sa odličnom reputacijom među korisnicima.
Širina Dadaux asortimana, do danas je neprevaziđena u celoj Evropi, što je omogućilo kompaniji da se uspešno probije na međunarodno tržište.

Kompanija koja stalno usavršava i modifikuje
Da bi zadovoljili potrebe različitih vrsta kupaca, uspeli su da se prilagode tržištu razvojem novih mašina:
- Razvoj jedinstvenog asortimana mesoreznica kompletno izrađenih od nerđajućeg čelika, koji je za manje od 4 godine postao tržišni standard na francuskom tržištu.
- Kreiranje mašine za sečenje sira na kriške
- Proizvodnja mašina za sečenje mesa i sira na kockice
Povezani proizvodi
SIRMAN Canova 300 TOP mesoreznica
- Zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- Kućište meosreznice od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- Donji poklopac - zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
Mesoreznica SIRMAN Galileo 350 EVO
Dadaux TX82 #22 UNGER mlin za meso
- INOX kućište MONOBLOK iz jednog dela
- INOX glava
- INOX puž
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža- jednostavno održavanje
- glava Ø 82 mm (#22)
- šajbna prečnika rupe: Ø 3 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika LICOSWISS®
- silos kapaciteta 3 litra
SIRMAN Canova 275 mesoreznica
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

