Alphatech Synapsy SYE161OB konvektomat
17.616 € cena bez PDV-a
Alphatech Synapsy SYE161OB dvokomorni konvektomat za 6 + 10 plehova GN 1/1 sa generatorom pare – model sa bojlerom za obe komore OB161E
Alphatech by LAINOX® Ali Group S.r.l. Italy
Alphatech Synapsy SYE161OB dvokomorni konvektomat za 6 + 10 plehova GN 1/1 sa generatorom pare – model sa bojlerom za obe komore OB161E
Nezavisne kontrole za gornju i donju komoru
Modovi pripreme:
- AC (Automatic Cooking) sistem sa Internacionalnim receptima i slikama koje prikazuju izgled pripremljenog jela
- Manual cooking sa tri načina rada:
– konvekcijski od 30°C do 270°C
– parni od 30°C do 130°C
– kombinovani konvekcija + para od 30°C to 270°C - Programiranje – mogućnost programiranja i memorisanja recepata sa automatskim redosledom, upisivanjem naziva, dodavanjem fotografija, teksta recepture
- Clima® – automatski sistem za merenje i kontrolu vlage unutar komore konvektomata
- Fast Dry® – sistem za brzo izbacivanje vlage iz komore konvektomata
- EKRAN se može urediti prema potrebama korisnika, izbacivajući u prvi plan prograne koji se najvise koriste
- Automatski (AC) “one touch” ciklus – pritskom na ikonu krece ciklus
- Organizacija recepata sa pretpregledom i dodeljivanje imena folderima sa grupisanim receptima
- Inteligentno prepoznavanje recepata u folederima sa vise nivoa
- 7” kolor ekran (LCD – TFT) visoke rezolucije, kapacitativni sa “Touch Screen” funkcijom
Kontroleri:
- Autoreverse (automatska promena smera ventilatora) za savršenu raspodelu temperature
- Automatska uporedna kontrola temperature komore i sonde jezgra, DELTA T sistem rada
- Automatski regulisana kondenzacija pare
- Jednostavan pristup izmenjivim parametrima za prilagodjavanje uredjaja kroz korisnički meni.
- Odložen start
- 6 brzina ventilatora; prve 3 brzine automatski smanjuju snagu grejanja. Za specijalne metode kuvanja, može se koristiti naizmenična brzina ventilatora
- Kontrola temperature uz sondu jezgra – multipoint core probe Ø 3 mm
- USB konekcija za za preuzimanje HACCP podataka, update software-a i ažuriranje programa (download/upload)
- Self diagnosis – samotestriranje uredjaja prilikom pokretanja rada sa audio i vizuelnimm signalima ukoliko postoje greške u radu
- LED osvetljenje u komori konvektomata
- EcoSpeed – bazirano na količini i vrsti proizvoda, peć optimizuje i kontroliše izlaznu snagu, održavajući potrebnu temperaturu prireme jela izvegavajući oscilacije
- GreenVapor- smanjena potrošnja vode i energije zbog automatskog upravljanja zasićenja vodene pare u komori konvektomata
- GreenVapor (modeli sa generatorom pare – bojlerom) – sa GreenVapor sistemom automatski se proizvodi idealan nivo pare za kuvanje „tvrdih“ namirnica kao što su pasta sa jajima ili špargla, kao i blitva koja je bogata vlaknima i zahteva veću količinu pare.
- Savršeno glatka, vodonepropusna komora
- Vrata sa dvostrukim kaljenim staklom, vazdušnom komorom i unutrašnjim staklima koja odbijaju toplotu za manje toplotno zračenje prema korisniku, ujedno veća energetska efikasnost
- Unutrašnje staklo koje se preklapa kako bi se otvorilo za lako čišćenje
- IPX5 zaštita od prskanja vode
Pranje i održavanje
- 7 automatskih progarama pranja – standardno
- Sistem za ručno čišćenje sa spoljnim ručnim tušem (opcionalno)
- Automatski sistem za čišćenje LCS sa integrisanim rezervoarom za automatsko doziranje deterdženta
- CALOUT sistem za uklanjanje kamenca koji sprečava taloženje i stvaranje kamenca u bojleru, sa ugrađenim rezervoarom i automatskim doziranjem.
COMBICLEAN tečni deterdžent i CALFREE deskaler u 100% reciklirajućem pakovanju.
Opcionalno model samo sa direktnom parom – SYE161B.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 852x795x1840 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 25,5 kW |
| Kapacitet plehova | 6+10 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 70 mm |
| Kontrola | touch screen panel 7″, nezavisne kontrole |
| Tajmer | „JIT“ software – Just in Time priprema, 1’ – 120’, kontinuiran ciklus |
| USB priključak | download HACCP parametara, upisivanje recepata za pripremu / update firmware-a |
| Programiranje | XY programa + „one touch“ (svaki program u 9 faza) |
| Radna temperatura | parni od 30°C do 130°C, kombinovani konvekcija + para od 30°C – 270°C, konvekcijski od 30°C do 270°C |
| Sonda jezgra | opcionalno |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Ventilator | 6 brzina – inverter |
| Sistem vlaženja vazduha | generator pare (integrisan bojeler) + direktno ubacivanje |
| Ciklus hlađenja komore | sa otvorenim ili zatvorenim vratima |
| Održavanje komore | opcionalno integrisan sistem samopranja |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 250 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | pizza ploča, tuš crevo za ručno pranje, korpa za pomfrit, integrisan sistem samopranja, nosači za plehove 600×400, grill ploča, dodatak za pečenje pilića, dodatak za ražnjiće |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | LAINOX® Ali Group S.r.l. Italy |
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

