Afinox Artic 700BT – zamrzivač
2.343 € cena bez PDV-a
Jednokrilni zamrzivač puna vrata Artic 700BT
- za GN standard
- -24/-10° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
Serija ARTIC je odlično rešenje za one koji žele osnovni dizajn i odlične performanse. Izolacija od 90mm garantuje visoke performanse konzervacije, kao i nisku potrošnju električne energije, zahvaljujući smanjenom nivou disperzije.
Optimizovan sistem ventilacije – odstojnici na zadnjoj strani poboljšavaju protok vazduha.
Skriveni isparivač vazduha (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agensa.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa D
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 posuda visine 40 mm – 24 komada
Vertikalni zamrzivač Artic 700 je dostupan sa i u plusnom režimu (frižider).
Jednokrilni zamrzivač puna vrata Artic 700BT
- za GN standard
- -24/-10° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
Serija ARTIC je odlično rešenje za one koji žele osnovni dizajn i odlične performanse. Izolacija od 90mm garantuje visoke performanse konzervacije, kao i nisku potrošnju električne energije, zahvaljujući smanjenom nivou disperzije.
Optimizovan sistem ventilacije – odstojnici na zadnjoj strani poboljšavaju protok vazduha.
Skriveni isparivač vazduha (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agensa.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa D
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 posuda visine 40 mm – 24 komada
Vertikalni zamrzivač Artic 700 je dostupan sa i u plusnom režimu (frižider).
| Dimenzije (ŠxDxV) | 733x839x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 550x650x1385 mm |
| Korisna zapremina | 458 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 413 W |
| Potrošnja el. energije | 7 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladna snaga | 540 W |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 130 gr, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 147 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina

