Afinox Artic 900BT PASTRY – zamrzivač
3.191 € cena bez PDV-a
Jednokrilni zamrzivač za pekare i poslastičarnice Artic 900BT
- za EN standard
- -35/-10° C
Artic 900 vertikalni zamrzivač je savršen izbor za poslastičare, pekare i proizvođače sladoleda koji traže visokokvalitetno rešenje za skladištenje svojih kreacija.
Unutrašnjost od nerđajućeg čelika AISI304 garantuje izdržljivost, robusnost i maksimalnu higijenu. Ove vrednosti su uvek bile ključne tačke za Afinox.
Spoljašnjost je prevučena PVC belom folijom.
Elegantan i funkcionalan dizajn uz odlične performanse čine dobitnu kombinaciju – elegantan, praktičan i lako se čisti i održava.
Skriveni isparivač (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agenasa.
- debljina izolacije 90 mm
- 20 pari L klizača za plehove EN 600 x 800 mm
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa D
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj EN polica – 24 komada
Profesionalni zamrzivač Artic 900
Dostupan u plusnom režimu ali i u verziji za niske temperature – zamrzivač.
Jednokrilni zamrzivač za pekare i poslastičarnice Artic 900BT
- za EN standard
- -35/-10° C
Artic 900 vertikalni zamrzivač je savršen izbor za poslastičare, pekare i proizvođače sladoleda koji traže visokokvalitetno rešenje za skladištenje svojih kreacija.
Unutrašnjost od nerđajućeg čelika AISI304 garantuje izdržljivost, robusnost i maksimalnu higijenu. Ove vrednosti su uvek bile ključne tačke za Afinox.
Spoljašnjost je prevučena PVC belom folijom.
Elegantan i funkcionalan dizajn uz odlične performanse čine dobitnu kombinaciju – elegantan, praktičan i lako se čisti i održava.
Skriveni isparivač (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agenasa.
- debljina izolacije 90 mm
- 20 pari L klizača za plehove EN 600 x 800 mm
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa D
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj EN polica – 24 komada
Profesionalni zamrzivač Artic 900
Dostupan u plusnom režimu ali i u verziji za niske temperature – zamrzivač.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 803x1011x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 620x820x1385 mm |
| Korisna zapremina | 640 lit., 24 plehova EN 600×800 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 526 W |
| Potrošnja el. energije | 8,68 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -35/-10° C |
| Rashladna snaga | 735 W |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 600×800 mm |
| Broj polica | nema |
| Nosači polica | 20x L nosača za EN 600×800 mm |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | EN plehovi, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 163 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

