Afinox Artic 900BT ICE CREAM – zamrzivač
3.400 € cena bez PDV-a
Jednokrilni zamrzivač za sladoled Artic 900BT ICE CREAM
- za EN standard
- -35/-10° C
Artic 900 vertikalni zamrzivač je savršen izbor za proizvođače sladoleda, kao i za pekare i poslastičare, koji traže visokokvalitetno rešenje za skladištenje svojih kreacija.
Unutrašnjost od nerđajućeg čelika AISI304 garantuje izdržljivost, robusnost i maksimalnu higijenu. Ove vrednosti su uvek bile ključne tačke za Afinox.
Spoljašnjost je prevučena PVC belom folijom.
- debljina izolacije 90 mm
- 7 žičanih polica EN 600 x 800 mm
- 20 pari L klizača za plehove EN 600 x 400 mm
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa D
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj EN polica – 24 komada
Dostupan u plusnom režimu ali i u verziji za niske temperature – zamrzivač.
Jednokrilni zamrzivač za sladoled Artic 900BT ICE CREAM
- za EN standard
- -35/-10° C
Artic 900 vertikalni zamrzivač je savršen izbor za proizvođače sladoleda, kao i za pekare i poslastičare, koji traže visokokvalitetno rešenje za skladištenje svojih kreacija.
Unutrašnjost od nerđajućeg čelika AISI304 garantuje izdržljivost, robusnost i maksimalnu higijenu. Ove vrednosti su uvek bile ključne tačke za Afinox.
Spoljašnjost je prevučena PVC belom folijom.
Elegantan i funkcionalan dizajn uz odlične performanse čine dobitnu kombinaciju – elegantan, praktičan i lako se čisti i održava.
Skriveni isparivač (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agenasa.
- debljina izolacije 90 mm
- 7 žičanih polica EN 600 x 800 mm
- 20 pari L klizača za plehove EN 600 x 400 mm
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa D
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj EN polica – 24 komada
Profesionalni zamrzivač Artic 900
Dostupan u plusnom režimu ali i u verziji za niske temperature – zamrzivač.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 803x1011x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 620x820x1385 mm |
| Neto zapremina | 640 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 526 W |
| Potrošnja el. energije | 8,68 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -35/-10° C |
| Rashladna snaga | 735 W |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 600×800 mm |
| Broj polica | 7 žičanih polica |
| Nosači polica | 20x L klizača za EN600x400 |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom |
| Težina | 186 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

