TEFCOLD CEV435CP BLACK frižider za piće
1.030 € cena bez PDV-a
Frižider staklena vrata LED 345 litara za flaširano piće CEV435CP BLACK
- LED nadsteršnica – panel za reklamu
- od +2 do +10°C
- visok učinak hladjenja pića uz nisku potrošnju električne energije 1,54 kWh/24h
Kapacitet
- 357 limenki 330 ml
- 231 limenka 500 ml
- 213 flašica 330 ml
- 174 flašica 500 ml
- neto zapremina 345 litara
- 5 žičanih polica 490 x 360 mm
- unutrašnje dimenzije 505 x 462 x 1555 mm
Frižider staklena vrata LED 345 litara za flaširano piće CEV435CP BLACK
- LED nadsteršnica – panel za reklamu
- od +2 do +10°C
- visok učinak hladjenja pića uz nisku potrošnju električne energije 1,54 kWh/24h
Kapacitet
- 357 limenki 330 ml
- 231 limenka 500 ml
- 213 flašica 330 ml
- 174 flašica 500 ml
- neto zapremina 345 litara
- 5 žičanih polica 490 x 360 mm
- unutrašnje dimenzije 505 x 462 x 1555 mm
Hladjenje flaširanog pića
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata frižidera za piće
- integrisano LED svetlo
- staklena vrata u metalnom ramu
- reverzibilna vrata
- bravica za zaključavanje
- LED panel iznad vrata za brendiranu reklamu
Struktura frižidera za hladjenje pića
- spoljašnost: lim u crnoj boji
- unutrašnjost: ABS u crnoj boji
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hladjenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje limenki i boca pića.
Frižider za hladjenje pića sa žičanim policama CEV435CP BLACK.
Dostupan i bez LED panela – CEV435 BLACK.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x640x1980 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 505x462x1555 mm |
| Bruto zapremina | 358 lit. |
| Neto zapremina | 345 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 370 W |
| Potrošnja el. energije | 1,57 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | R600a, 70 g |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Dimenzija police | 490×360 mm |
| Broj polica | 5 plastificiranih rešetkastih polica |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 78 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.

