TEFCOLD CEV435 BLACK frižider za piće
1.020 € cena bez PDV-a
Frižider za flaširano piće sa staklenim vratima 345 litara
- od +2 do +10°C
- visok učinak hladjenja pića uz nisku potrošnju električne energije 1,54 kWh/24h
Kapacitet
- 357 limenki 330 ml
- 231 limenka 500 ml
- 213 flašica 330 ml
- 174 flašica 500 ml
- neto zapremina 345 litara
- 5 žičanih polica 490 x 360 mm
- unutrašnje dimenzije 505 x 462 x 1555 mm
Hladjenje flaširanog pića
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata frižidera za piće
- integrisano LED svetlo
- staklena vrata u metalnom ramu
- reverzibilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hladjenje pića
- spoljašnost: lim u crnoj boji
- unutrašnjost: ABS u crnoj boji
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hladjenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje limenki i boca pića.
Frižider za hladjenje pića sa žičanim policama CEV435 BLACK.
Gabaritno manji model – CEV425 BLACK.
Frižider za flaširano piće sa staklenim vratima 345 litara
- od +2 do +10°C
- visok učinak hladjenja pića uz nisku potrošnju električne energije 1,54 kWh/24h
Kapacitet
- 357 limenki 330 ml
- 231 limenka 500 ml
- 213 flašica 330 ml
- 174 flašica 500 ml
- neto zapremina 345 litara
- 5 žičanih polica 490 x 360 mm
- unutrašnje dimenzije 505 x 462 x 1555 mm
Hladjenje flaširanog pića
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600A
Vrata frižidera za piće
- integrisano LED svetlo
- staklena vrata u metalnom ramu
- reverzibilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hladjenje pića
- spoljašnost: lim u crnoj boji
- unutrašnjost: ABS u crnoj boji
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hladjenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje limenki i boca pića.
Frižider za hladjenje pića sa žičanim policama CEV435 BLACK.
Gabaritno manji model – CEV425 BLACK.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x640x1840 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 505x462x1555 mm |
| Bruto zapremina | 358 lit. |
| Neto zapremina | 345 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 370 W |
| Potrošnja el. energije | 1,54 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | R600a, 70 g |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Dimenzija police | 490×360 mm |
| Broj polica | 5 plastificiranih rešetkastih polica |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 74 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

