Afinox Artic 700TN – frižider
1.972 € cena bez PDV-a
Jednokrilni frižider puna vrata Artic 700TN
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
Serija ARTIC je odlično rešenje za one koji žele osnovni dizajn i odlične performanse. Izolacija od 90mm garantuje visoke performanse konzervacije, kao i nisku potrošnju električne energije, zahvaljujući smanjenom nivou disperzije.
Optimizovan sistem ventilacije – odstojnici na zadnjoj strani poboljšavaju protok vazduha.
Skriveni isparivač vazduha (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agensa.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa B – niska potrošnja energije
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 polica visine 40 mm – 24 komada
Vertikalni frižider Artic 700TN je dostupan sa i u minusnom režimu (zamrzivač).
Jednokrilni frižider puna vrata Artic 700TN
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine sa mogućnošću postavljanja nogu ili točkića, sa malom potrošnjom energije, izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
Serija ARTIC je odlično rešenje za one koji žele osnovni dizajn i odlične performanse. Izolacija od 90mm garantuje visoke performanse konzervacije, kao i nisku potrošnju električne energije, zahvaljujući smanjenom nivou disperzije.
Optimizovan sistem ventilacije – odstojnici na zadnjoj strani poboljšavaju protok vazduha.
Skriveni isparivač vazduha (evaporator) – otporan na koroziju što garantuje visok nivo zaštite od spoljnih hemijskih agensa.
- debljina izolacije 90 mm
- 3 plastificirane GN 2/1 police po vratima
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Brava za zaključavanje
- Energetska klasa B – niska potrošnja energije
- Opcionalno – LED svetlo
- Maksimalni broj GN 2/1 posuda visine 40 mm – 24 komada
Vertikalni frižider Artic 700 je dostupan sa i u minusnom režimu (zamrzivač).
| Dimenzije (ŠxDxV) | 733x839x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 550x650x1385 mm |
| Korisna zapremina | 458 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 130 W |
| Potrošnja el. energije | 1 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -2/+7°C |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 100 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatni nosači plehova, dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 147 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

