TEFCOLD Atom Maxi C1DBB frižider
1.522 € cena bez PDV-a
Jednokrilni frižider za markete, sa staklenim vratima – Atom Maxi C1DB
- neto zapremina 459 lit.
- 5 žičanih polica 637 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Jednokrilni frižider za market, sa staklenim vratima – Atom Maxi C1DBB
- od -1 do +10°C
- visok učinak hlađenja
- staklena krilna vrata
- crni enterijer i eksterijer
Jednokrilni frižider za market
- neto zapremina 459 lit.
- 5 žičanih polica 637 x 480 mm
- maksimalno opterećenje polica 135 kg/m²
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
Hlađenje flaširanog pića, upakovane hrane …
- elektronski termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 3
- rashladni fluid R290
Vrata frižidera za piće
- staklena vrata
- samozatvarajuća vrata
Frižider za markete, sa staklenim vratima
- spoljašnost: lim u crnoj boji RAL9005
- unutrašnjost: lim u crnoj boji RAL9005
- bočno LED svetlo
- 4 točka za lakše pozicioniranje
Frižider za hranu i piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje hrane i pića.
Atom Maxi, frižider sa staklenim vratima, nudi odličan kapacitet skladištenja i idealan je za izlaganje hrane i pića u supermarketima, prodavnicama, delikates radnjama, mesarama … Samozatvarajuća staklena vrata, podesive police i unutrašnje LED svetlo za optimalnu prezentaciju proizvoda. Izložbeni frižider, sa velikom staklenom površinom, ima efikasan sistem hlađenja sa ventilacijom što rezultira niskom potrošnjom energije. Uz Atom Maxi, dobijate kvalitetan rashladni orman po konkurentnoj ceni.
Frižider dostupan u varijantama sa krilnim vratima:
Zamrzivač dostupan u varijantama sa krilnim vratima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 750x710x2003 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 660x595x1568 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 460 W |
| Potrošnja el. energije | 2,5 kWh/24h |
| Neto zapremina | 459 lit. |
| Broj polica | 637×480 mm, 5 plastificiranih rešetkastih polica |
| Temperaturni režim | -1°/+10° C, jedna zona hlađenja |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | staklena vrata |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (35/40 kg/m3) HFC free |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Nivo buke | 58 db(A) |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 130 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD Atom Maxi C2DB frižider
Frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C2DB
- neto zapremina 809 lit.
- 10 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1163 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi C3DB frižider
Frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C3DB
- neto zapremina 1.264 lit.
- 15 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1790 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F1DB zamrzivač
Jednokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F1DB
- neto zapremina 390 lit.
- 5 žičanih polica 610 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F2DB zamrzivač
Dvokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F2DB
- neto zapremina 702 lit.
- 10 žičanih polica 551 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 1133 x 580 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- dvokrilna staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Profesionalna cediljka za citruse Santos EVOLUTION #70
Najbolja profesionalna cediljka za citruse: za limun, narandžu, grejp, limetu ... za sve citruse.
Heavy duty cediljka svih vsta citrusa (agruma), sa potiskivačem za lakše cedjenje.
Cediljka namenjena intenzivnoj komercijalnoj upotrebi - do 50 lit/h.
Jak indukcioni motor isporučuje snagu direktno na sistem za cedjenje i održava broj obrtaja bez obzira na trenutno opterećenje.
Profesionalna cediljka za citruse se isporučuje sa 1 nastavkom za cedjenje obzirom da ima potiskivač - isti nastavak kada se cedi limun/limeta, narandža ili grejpfrut.
Jednostavnost upotrebe: automatsko startovanje pritiskom na potiskivač (patentiran sistem sa spojnicom - kvačilom).
Profesionalna cediljka citrusnog voća konstruisana za rad u barovima, restoranima i svugde gde postoji potreba za zdravim i sveže iscedjenim sokom od narandže, grejpa ili prirodne limunade.
- Izliv za sok na visini od 220 mm - direktno cedjenje u čašu.
- Vodootporni ON/OFF prekidač
- Maksimalni učinak - 50 litara iscedjenog soka na sat
- Tih motor - 1500 obr/m
- Sigurnosni prekidači i termozaštita motora
- Jednostavno pranje i održavanje delovi rasklopivi bez upotrebe alata
Jaka konstrukcija i indukcioni motor garantuju dugtrajan rad i u najtežim uslovima.
https://youtu.be/ZA-06E_NtVcSANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom za uredjaje na tržištu:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Garancija i konstrukcija garantuju da je ovo najbolja cedilica za citruse za profesionalnu upotrebu.
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

