TEFCOLD Atom Maxi C2DBB frižider
2.235 € cena bez PDV-a
Dvokrilni frižider za markete, sa staklenim vratima – Atom Maxi C2DBB
- neto zapremina 809 lit.
- 10 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1163 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Atom Maxi, frižider sa staklenim vratima, nudi odličan kapacitet skladištenja i idealan je za izlaganje hrane i pića u supermarketima, prodavnicama, delikates radnjama, mesarama … Samozatvarajuća staklena vrata, podesive police i unutrašnje LED svetlo za optimalnu prezentaciju proizvoda. Izložbeni frižider, sa velikom staklenom površinom, ima efikasan sistem hlađenja sa ventilacijom što rezultira niskom potrošnjom energije.
Dvokrilni frižider za markete, sa staklenim vratima – Atom Maxi C2DBB
- od -1 do +10°C
- visok učinak hlađenja
- 2x staklena krilna vrata
- crni enterijer i eksterijer
Dvokrilni frižider za market
- neto zapremina 809 lit.
- 10 žičanih polica 566 x 480 mm
- maksimalno opterećenje polica 135 kg/m²
- unutrašnje dimenzije 1163 x 595 x 1568 mm
Hlađenje flaširanog pića, upakovane hrane …
- elektronski termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 3
- rashladni fluid R290
Vrata frižidera za piće
- 2x staklena vrata
- samozatvarajuća vrata
Frižider sa staklenim vratima
- spoljašnost: lim u crnoj boji RAL9005
- unutrašnjost: lim u crnoj boji RAL9005
- bočno LED svetlo
- 4 točka za lakše pozicioniranje
Frižider za hranu i piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje hrane i pića.
Frižider dostupan u varijantama sa krilnim vratima:
Zamrzivač dostupan u varijantama sa krilnim vratima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1253x710x2003 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1163x595x1568 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 460 W |
| Potrošnja el. energije | 4,17 kWh/24h |
| Neto zapremina | 809 lit. |
| Broj polica | 566×480 mm, 10 plastificiranih rešetkastih polica |
| Temperaturni režim | -1°/+10° C, jedna zona hlađenja |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | 2 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (35/40 kg/m3) HFC free |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Nivo buke | 62 db(A) |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 179 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD Atom Maxi C1DB frižider
Jednokrilni frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C1DB
- neto zapremina 459 lit.
- 5 žičanih polica 637 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi C3DB frižider
Frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C3DB
- neto zapremina 1.264 lit.
- 15 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1790 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F2DB zamrzivač
Dvokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F2DB
- neto zapremina 702 lit.
- 10 žičanih polica 551 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 1133 x 580 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- dvokrilna staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F3DB zamrzivač
Trokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F3DB
- neto zapremina 1090 lit.
- 15 žičanih polica 551 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 1760 x 580 x 1538 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- trokrilna staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).
Sirman Modulo 4 ALOQNS multimikser
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

