TEFCOLD Atom Maxi C3DB frižider
3.142 € cena bez PDV-a
Frižider za markete, sa staklenim vratima – Atom Maxi C3DB
- neto zapremina 1.264 lit.
- 15 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1790 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Frižider za markete, sa staklenim vratima – Atom Maxi C3DB
- od -1 do +10°C
- visok učinak hlađenja
- 3x staklena krilna vrata
Kapacitet
- neto zapremina 1.264 lit.
- 15 žičanih polica 566 x 480 mm
- maksimalno opterećenje polica 135 kg/m²
- unutrašnje dimenzije 1790 x 595 x 1568 mm
Hlađenje flaširanog pića, upakovane hrane …
- elektronski termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 3
- rashladni fluid R290
Vrata frižidera za piće
- 3x staklena vrata
- samozatvarajuća vrata
Frižider sa staklenim vratima
- spoljašnost: lim u crnoj boji RAL9005
- unutrašnjost: lim u beloj boji RAL9016
- bočno LED svetlo
- 6 točkova za lakše pozicioniranje
Frižider za hranu i piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje hrane i pića.
Atom Maxi, frižider sa staklenim vratima, nudi odličan kapacitet skladištenja i idealan je za izlaganje hrane i pića u supermarketima, prodavnicama, delikates radnjama, mesarama … Samozatvarajuća staklena vrata, podesive police i unutrašnje LED svetlo za optimalnu prezentaciju proizvoda. Izložbeni frižider, sa velikom staklenom površinom, ima efikasan sistem hlađenja sa ventilacijom što rezultira niskom potrošnjom energije. Uz Atom Maxi, dobijate kvalitetan rashladni orman po konkurentnoj ceni.
Frižider dostupan u varijantama sa krilnim vratima:
- Atom Maxi C1DB
- Atom Maxi C2DB
- Atom Maxi C3DB
Zamrzivač dostupan u varijantama sa krilnim vratima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1880x710x2003 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1790x595x1568 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 700 W |
| Potrošnja el. energije | 5,41 kWh/24h |
| Neto zapremina | 1.264 lit. |
| Broj polica | 566×480 mm, 15 plastificiranih rešetkastih polica |
| Temperaturni režim | -1°/+10° C, jedna zona hlađenja |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | 3 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (35/40 kg/m3) HFC free |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Nivo buke | 65 db(A) |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 207 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD Atom Maxi C1DB frižider
Jednokrilni frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C1DB
- neto zapremina 459 lit.
- 5 žičanih polica 637 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi C2DB frižider
Frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C2DB
- neto zapremina 809 lit.
- 10 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1163 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F1DB zamrzivač
Jednokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F1DB
- neto zapremina 390 lit.
- 5 žičanih polica 610 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F3DB zamrzivač
Trokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F3DB
- neto zapremina 1090 lit.
- 15 žičanih polica 551 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 1760 x 580 x 1538 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- trokrilna staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).

