TEFCOLD Atom Maxi F2DB zamrzivač
3.754 € cena bez PDV-a
Dvokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima – Atom Maxi F2DB
- neto zapremina 702 lit.
- 10 žičanih polica 551 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 1133 x 580 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- dvokrilna staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Dvokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima – Atom Maxi F2DB
- od -18 do -22°C
- visok učinak hlađenja
- 2x staklena krilna vrata
Kapacitet
- neto zapremina 702 lit.
- 10 žičanih polica 551 x 470 mm
- maksimalno opterećenje polica 140 kg/m²
- unutrašnje dimenzije 1133 x 580 x 1538 mm
Izlaganje i prodaja upakovane hrane …
- elektronski termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 3
- rashladni fluid R290
Vrata zamrzivača za markete
- dvokrilna staklena vrata
- grejač u ramu
- samozatvarajuća vrata
Zamrzivač za markete, sa staklenim vratima
- spoljašnost: lim u crnoj boji RAL9005
- unutrašnjost: lim u beloj boji RAL9016
- bočno LED svetlo
- 4 točka za lakše pozicioniranje
Zamrzivač za hranu u marketima
Tefcold® nudi širok izbor frižidera i zamrzivača za izlaganje hrane.
Atom Maxi, zamrzivač sa staklenim vratima, nudi odličan kapacitet skladištenja i idealan je za izlaganje smrznute hrane u supermarketima, prodavnicama, delikates radnjama, mesarama, kao i pet šopovima … Samozatvarajuća staklena vrata, podesive police i unutrašnje LED svetlo za optimalnu prezentaciju proizvoda. Izložbeni zamrzivač, sa velikom staklenom površinom, ima efikasan sistem hlađenja sa ventilacijom što rezultira niskom potrošnjom energije. Uz Atom Maxi, dobijate kvalitetnu minusnu vitrinu po konkurentnoj ceni.
Frižider dostupan u varijantama sa krilnim vratima:
Zamrzivač dostupan u varijantama sa krilnim vratima:
- Atom Maxi F1DB
- Atom Maxi F2DB
- Atom Maxi F3DB
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1253x760x2003 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1133x580x1538 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1205 W |
| Potrošnja el. energije | 17,47 kWh/24h |
| Neto zapremina | 702 lit. |
| Broj polica | 551×470 mm, 10 plastificiranih rešetkastih polica |
| Temperaturni režim | -18°/-22° C, jedna zona hlađenja |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | staklena vrata |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (35/40 kg/m3) HFC free |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Nivo buke | 65 db(A) |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 240 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD Atom Maxi C1DB frižider
Jednokrilni frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C1DB
- neto zapremina 459 lit.
- 5 žičanih polica 637 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi C2DB frižider
Frižider za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi C2DB
- neto zapremina 809 lit.
- 10 žičanih polica 566 x 480 mm
- unutrašnje dimenzije 1163 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -1 do +10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F1DB zamrzivač
Jednokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F1DB
- neto zapremina 390 lit.
- 5 žičanih polica 610 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 660 x 595 x 1568 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD Atom Maxi F3DB zamrzivač
Trokrilni zamrzivač za markete, sa staklenim vratima - Atom Maxi F3DB
- neto zapremina 1090 lit.
- 15 žičanih polica 551 x 470 mm
- unutrašnje dimenzije 1760 x 580 x 1538 mm
- temperaturni opseg od -18 do +22°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- beli enterijer i crni eksterijer
- trokrilna staklena samozatvarajuća vrata
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

