HOME » Ugostiteljska oprema » Tefcold UD2-3 hladni sto sa fiokama
Tefcold UD2-2 hladni sto sa fiokama
2.110 € cena bez PDV-a
TEFCOLD Atom Maxi C3DB frižider
3.142 € cena bez PDV-a
Tefcold UD2-3 hladni sto sa fiokama
2.630 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa fiokama 3+3 GN 1/1
-21°/-18°C ili +1°/+4°C kombinovani režim rada, po potrebi
- jednostavno prebacivanje između plusnog i minusnog režima
- dva kompresora za nezavisno podešavanje temperature u fiokama
- maksimalno iskorišćen prostor za skladištenje
- ventilirajuće hlađenje za brzo spuštanje temperature
- automatsko otapanje
- prostor za skladištenje za posude GN 1/1 dubine do 150 mm
- maksimalna nosivost po fioci: 60 kg
- maksimalna nosivost ploče stola: 240 kg
Hladni sto sa GN fiokama visine 865 mm, na točkovima
Šifra proizvoda:
Tefcold 16548
Kategorije: Plusni hladni stolovi, Minusni hladni stolovi, Hladni stolovi, Rashladna oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1230x700x865 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 265 lit. |
| Neto zapremina | 77+77 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 500 W |
| Temperaturni režim | +1°/+4°C, -21°/-18°C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dva kompresora, dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 131 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Fagor CCP-2G hladni sto
1.714 € cena bez PDV-a
Fagor CCP-3G hladni sto
1.986 € cena bez PDV-a
Tefcold UD1-3 niski hladni sto
Niski hladni sto sa jednom fiokom 3x GN 1/1
-21°/-18°C ili +1°/+4°C kombinovani režim rada, po potrebi
- jednostavno prebacivanje između plusnog i minusnog režima
- maksimalno iskorišćen prostor za skladištenje
- ventilirajuće hlađenje za brzo spuštanje temperature
- automatsko otapanje
- prostor za skladištenje za posude GN 1/1 dubine do 150 mm
- maksimalna nosivost po fioci: 60 kg
- maksimalna nosivost ploče stola: 240 kg
Hladni sto visine 600 mm - za postavljanje termičkih ili neutralnih elemenata
Tefcold UD2-2 hladni sto sa fiokama
2.110 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa dve fioke 2+2 GN 1/1
-21°/-18°C ili +1°/+4°C kombinovani režim rada, po potrebi
- jednostavno prebacivanje između plusnog i minusnog režima
- dva kompresora za nezavisno podešavanje temperature u fiokama
- maksimalno iskorišćen prostor za skladištenje
- ventilirajuće hlađenje za brzo spuštanje temperature
- automatsko otapanje
- prostor za skladištenje za posude GN 1/1 dubine do 150 mm
- maksimalna nosivost po fioci: 60 kg
- maksimalna nosivost ploče stola: 240 kg
Hladni sto visine 865 mm, na točkovima
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
1.970 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
2.399 € cena bez PDV-a
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PTGM2 hladni sto
3.656 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
4.478 € cena bez PDV-a

