Tefcold TWIN 220-F ostrvski zamrzivač
5.291 € cena bez PDV-a
Zamrzivač ostrvo za supermarket
-24°C/-18°C
- minusni režim
- klizni stakleni poklopac
- prednja zaštita od udaraca kolicima
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- beli eksterijer
- opcionalni nosač deklaracija
Beli zamrzivač ostrvo za market, srednje veličine, nudi odličnu vidljivost proizvoda – klizni stakleni poklopci – plus ima visok nivo za punjenje u poređenju sa drugim sličnim jedinicama.
Twin liniju ostrvskih rashladnih uređaja čine frižideri i zamrzivači za markete i supermarkete, benzinske pumpe i prodavnice. Uređaji (sa oznakom CF) se po potrebi mogu koristiti kao frižideri ili kao zamrzivači, u zavisnosti od potrebe prodajnog objekta (u letnjoj sezoni prodaja sladoleda).
Zamrzivač ostrvo standardno ima prednji branik za zaštitu frontalne stranice rashladne jedinice. Hlađenje je statičko.
Kombinuje se sa čeonim frižiderom ili zamrzivačem TWIN HEAD.
Zamrzivač ostrvo za supermarket
-24°C/-18°C
- minusni režim
- klizni stakleni poklopac
- prednja zaštita od udaraca kolicima
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- beli eksterijer
- opcionalni nosač deklaracija
Beli zamrzivač ostrvo za market, srednje veličine, nudi odličnu vidljivost proizvoda – klizni stakleni poklopci – plus ima visok nivo za punjenje u poređenju sa drugim sličnim jedinicama.
Twin liniju ostrvskih rashladnih uređaja čine frižideri i zamrzivači za markete i supermarkete, benzinske pumpe i prodavnice. Uređaji (sa oznakom CF) se po potrebi mogu koristiti kao frižideri ili kao zamrzivači, u zavisnosti od potrebe prodajnog objekta (u letnjoj sezoni prodaja sladoleda).
Zamrzivač ostrvo standardno ima prednji branik za zaštitu frontalne stranice rashladne jedinice. Hlađenje je statičko.
Kombinuje se sa čeonim frižiderom ili zamrzivačem TWIN HEAD.
Može se poručiti u još dve boje:
TWIN 220B-F – crni
TWIN 220A-F – sivi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2150x1465x930 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 2000x1175x700 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 522 W |
| Potrošnja el. energije | 9,2 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Broj polica | bez polica |
| Zapremina hlađene zone | 1255 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | bela |
| Težina | 198 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.

