Tefcold TWIN HEAD-CF čeoni frižider zamrzivač
3.197 € cena bez PDV-a
Čeoni frižider zamrzivač za market
-1°C/+15°C
-24°C/-18°C
- plusni ili minusni režim
- klizni stakleni poklopac
- kružna zaštita od udaraca kolicima
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- beli eksterijer
- opcionalno – držač deklaracija
Beli čeoni frižider za market, inovativnog dizajna nudi uštedu prostora i odličnu vidljivost proizvoda – klizni stakleni poklopci.
Twin liniju ostrvskih rashladnih uređaja čine frižideri i zamrzivači za markete i supermarkete, benzinske pumpe i prodavnice. Uređaj se po potrebi može koristiti kao frižider ili kao zamrzivač, u zavisnosti od potrebe prodajnog objekta (u letnjoj sezoni prodaja sladoleda).
Čeoni ostrvski frižider / zamrzivač za markete ili supermarkete, standardno ima kružni branik za zaštitu stranica rashladne jedinice. Hlađenje je statičko.
Odlično se kombinuje sa frižiderom / zamrzivačem TWIN 220.
Čeoni frižider zamrzivač za market, inovativnog dizajna nudi uštedu prostora i odličnu vidljivost proizvoda – klizni stakleni poklopci.
Twin liniju ostrvskih rashladnih uređaja čine frižideri i zamrzivači za markete i supermarkete, benzinske pumpe i prodavnice. Uređaj se po potrebi može koristiti kao frižider ili kao zamrzivač, u zavisnosti od potrebe prodajnog objekta (u letnjoj sezoni prodaja sladoleda).
Čeoni ostrvski frižider / zamrzivač za markete ili supermarkete, standardno ima kružni branik za zaštitu stranica rashladne jedinice. Hlađenje je statičko.
Odlično se kombinuje sa frižiderom / zamrzivačem TWIN 220.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1470x812x915 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1190x605x620 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 267 W |
| Potrošnja el. energije | 4,1 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°/+15° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Broj polica | bez polica |
| Zapremina hlađene zone | 334 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | bela |
| Težina | 85 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.

