Tefcold TWIN 220B-F ostrvski zamrzivač crni
5.308 € cena bez PDV-a
Zamrzivač ostrvo za market
-24°C/-18°C
- minusni režim
- klizni stakleni poklopac
- prednja zaštita od udaraca kolicima
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- crni eksterijer
- opcionalni nosač deklaracija
Crni ostrvski zamrzivač za market, srednje veličine, nudi odličnu vidljivost proizvoda – klizni stakleni poklopci – plus ima visok nivo za punjenje u poređenju sa drugim sličnim jedinicama.
Twin liniju ostrvskih rashladnih uređaja čine frižideri i zamrzivači za markete i supermarkete, benzinske pumpe i prodavnice. Uređaji (sa oznakom CF) se po potrebi mogu koristiti kao frižideri ili kao zamrzivači, u zavisnosti od potrebe prodajnog objekta (u letnjoj sezoni prodaja sladoleda).
Ostrvski zamrzivač standardno ima prednji branik za zaštitu frontalne stranice rashladne jedinice. Hlađenje je statičko.
Kombinuje se sa čeonim frižiderom ili zamrzivačem TWIN HEAD.
Ostrvski zamrzivač za market
-24°C/-18°C
- minusni režim
- klizni stakleni poklopac
- prednja zaštita od udaraca kolicima
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- crni eksterijer
- opcionalni nosač deklaracija
Crni ostrvski zamrzivač za market, srednje veličine, nudi odličnu vidljivost proizvoda – klizni stakleni poklopci – plus ima visok nivo za punjenje u poređenju sa drugim sličnim jedinicama.
Twin liniju ostrvskih rashladnih uređaja čine frižideri i zamrzivači za markete i supermarkete, benzinske pumpe i prodavnice. Uređaji (sa oznakom CF) se po potrebi mogu koristiti kao frižideri ili kao zamrzivači, u zavisnosti od potrebe prodajnog objekta (u letnjoj sezoni prodaja sladoleda).
Ostrvski zamrzivač standardno ima prednji branik za zaštitu frontalne stranice rashladne jedinice. Hlađenje je statičko.
Kombinuje se sa čeonim frižiderom ili zamrzivačem TWIN HEAD.
Može se poručiti u još dve boje:
TWIN 220-F – beli
TWIN 220A-F – sivi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2150x1465x930 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 2000x1175x700 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 522 W |
| Potrošnja el. energije | 9,2 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Broj polica | bez polica |
| Zapremina hlađene zone | 1255 lit. |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 198 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

