Horizontalni kuter SIRMAN Katana 12
3.616 € cena bez PDV-a
Horizontalni kuter kapaciteta 12 litara
- Kompletno izrađen od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Sečivo pokreće snažni samoventilirajući asinhroni motor.
- Čvrsta, demontažna posuda kutera od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Poklopac posude od nerdjajućeg čelika AISI 304.
- Lako uklnjiv poklopac olakšava čišćenje i sanitizaciju.
- Kontrole sa tasterima od nerdjajućeg čelika sa IP 67 zaštitom.
- Glavčina sa nožem se lako demontira.
- Nož sa 3 oštrice standardno uz kuter (podesivo na 2 oštrice).
- Dostupni noževi za posebne namene.
- Maksimalna zaštita od prodiranja tečnosti na pogonskom vratilu kutera.
- Savršeno za meso, ribu i povrće, ali pogodno i za mnoge druge vrste prerade.
Opcije:
- Podesive noge mm 95-130.
- Noge od nerđajućeg čelika sa točkovima i blokadom.
- Glavčina sa tupim, nazubljenim ili tupim lopaticama.
- KATANA 12 VV sa inverter motorom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 902x587x443 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 1.500 W – 2Hp |
| Nož | 3-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 12 lit. |
| Broj obrtaja noža | 1.400 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | 2-kraki INOX nož, nazubljeni noževi |
| Težina | 75 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

