Holding cabinet Casselin CCMTH
5.820 € cena bez PDV-a
Holding cabinet CCMTH – horizontalni kabinet za održavanje temperature – grejač hrane
- 4 gastro kontejnera za visoke temperature GN 1/1- 65 mm dubine
- fioke sa obostranim pristupom
- 5 prekidača za uključivanje/isključivanje (1 glavni + 1 za svaku fioku)
- tajmer do 100 sati
- digitalna kontrola temperature od 30°C do 90°C
- dvostruka kontrola temperature za svaku fioku
- ventilator za distribuciju toplote
- nerđajući čelik AISI 304
| Dimenzije (ŠxDxV) | 936x627x410 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3 kW |
| Kapacitet | 4 x GN1/1 65h mm |
| Kontrola | alfanumerički tajmer |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | posuda 1/1 GN 65h mm |
| Težina | 82,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Casselin France |
Slični proizvodi …
Holding unit ReadyFlex RFHU-22 2×2
Grejač hrane - za burgere i pržene proizvode
Kapacitet:
- 2x2 GN 1/3 65mm dubine
Ukus "upravo spremljenog" jela:
- patentirana tehnologija grejanja
- 4,3" touch screen kontroler sa programima rada
- smanjeni troškovi i rashodi
ReadyFlex holding kabineti:
- poboljšavaju efikasnost usluživanja
- skraćujuju vreme čišćenja
- eliminišu pojavu vrućih i hladnih tačaka proizvoda - jednaka temperatura
ReadyFlex Vam omogućava čuvanje (održavanje) više vrsta hrane u istom uređaju.
Platforma sa jednostavnim rukovanjem - touchscreen koji omogućava da prilagodite svoj raspored u uređaju i pratite održavanje hrane.
Holding unit ReadyFlex RFHU-24 2×4
Grejač hrane za fast food
Kapacitet:
- 2x4 GN 1/3 65mm dubine
Ukus "upravo spremljenog" jela:
- patentirana tehnologija grejanja
- 4,3" touch screen kontroler sa programima rada
- smanjeni troškovi i rashodi
ReadyFlex holding kabineti:
- poboljšavaju efikasnost usluživanja
- skraćujuju vreme čišćenja
- eliminišu pojavu vrućih i hladnih tačaka proizvoda - jednaka temperatura
ReadyFlex Vam omogućava čuvanje (održavanje) više vrsta hrane u istom uređaju.
Platforma sa jednostavnim rukovanjem - touchscreen koji omogućava da prilagodite svoj raspored u uređaju i pratite održavanje hrane.
Holding cabinet Casselin CCMTV
Holding cabinet CCMTV - vertikalni kabinet za održavanje temperature - grejač hrane
- 4 gastro kontejnera za visoke temperature GN 1/1- 65 mm dubine
- fioke sa obostranim pristupom
- 5 prekidača za uključivanje/isključivanje (1 glavni + 1 za svaku fioku)
- tajmer do 100 sati
- digitalna kontrola temperature od 30°C do 90°C
- dvostruka kontrola temperature za svaku fioku
- ventilator za distribuciju toplote
- nerđajući čelik AISI 304
Povezani proizvodi
Preklopni toster Bartscher Contact grill 1800 1R
SIRMAN CORT LR preklopni toster
SIRMAN 6Q kvarcni toster
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama

