La Minerva – 250 GSE – gravitaciona mesoreznica Ø250 mm
908 € cena bez PDV-a
Gravitaciona mesoreznica prečnika noža 250 mm
- prečnik INOX noža 250 mm
- podešavanje debljine odreska 0-15 mm
- ugao noža 25˚
- korisna površina sečenja 190 x 220 mm ili do prečnika Ø 190 mm
- hod klizača 270 mm
- kućište od anodizirane legure aluminijuma
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- gumene štelujuće nogare
- start/stop tasteri sa zaštitom
Gravitaciona mesoreznica prečnika noža 250 mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Gravitaciona – koristi težinu mesa za guranje ka sečivu.
Uz opcionalni teflonski nož moguće je seći i polutvrde sireve na mesorznici, kao što su trapist, gauda, tilsiter … koji se neće lepiti za nož – „non stick coating“.
- prečnik INOX noža 250 mm
- podešavanje debljine odreska 0-15 mm
- ugao noža 25˚
- korisna površina sečenja 190 x 220 mm ili do prečnika Ø 190 mm
- hod klizača 270 mm
- kućište od anodizirane legure aluminijuma
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- gumene štelujuće nogare
- start/stop tasteri sa zaštitom
Opcionalno:
- teflonski nož – za sireve
Profesionalna mesoreznica noža fi250 mm namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela. Mesoreznica idealna za restoran, zbog odličnog odnosa gabarita i prečnika noža.
Gravitacione mesoreznice dostupne u prečniku noža od 220-370 m
250 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 620x440x390 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 220 W |
| Prečnik noža | 250 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 25° |
| Debljina odreska | 0-15 mm |
| Hod klizača | 270 mm |
| Korisna površina sečenja | 220×190 mm, Ø 190 mm |
| Kontrola | ON/OFF prekidač |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Opcionalna dodatna oprema | teflonski nož za sireve |
| Težina | 17 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Minerva Omega group S.r.L. |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FE9117 električna friteza
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

