Gasni roštilj za radnu površinu FAGOR B-G910
2.517 € cena bez PDV-a
Gasni grill za radnu površinu 2 zone grejanja – serija 900
- Grejna površina 680 x 690 mm
- Dve zone grejanja
- Rešetke roštilja od livenog gvožđa
- Reverzibilne rešetke – ravna i rebrasta
- 4 visoko efikasna cevna gorionika
- Temperaturni režim – do 400°C
Gasni grill za radnu površinu 2 zone grejanja – serija 900
Grejna površina 680 x 690 mm.
Površinske ploče su napravljene od nerđajućeg čelika AISI 304 debljine 2 mm.
Rešetke roštilja od livenog gvožđa, reverzibilne. Sa jedne strane rebrasta, sa druge strane ravna.
Dve grupe od 2 visoko efikasna cevna gorionika (ukupno 4) – nezavisna kontrola.
Piezzo upaljač.
Roštilj na plin sa vodootpornom zaštitom stepena IPX5.
Ovi roštilji dostižu veoma visoku temperaturu – do 400°C.
- Grejna površina 680 x 690 mm
- Dve zone grejanja
- Rešetke roštilja od livenog gvožđa
- Reverzibilne rešetke – ravna i rebrasta
- 4 visoko efikasna cevna gorionika
- Temperaturni režim – do 400°C
Gasni roštilji FAGOR
BG-905 – pultni plinski roštilj – 1 grejna zona
BG-910 – pultni plinski roštilj – 2 grejne zone
BG-915 – pultni plinski roštilj – 3 grejne zone
BG-9051 – podni plinski roštilj – 1 grejna zona
BG-9101 – podni plinski roštilj – 2 grejne zone
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x930x290 mm |
|---|---|
| Grejna ploča | reverzibilna rešetka, liveno gvožđe |
| Dimenzija grejne ploče | 680×690 mm |
| Grejne zone | 2 zone |
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 22 kW |
| Radna temperatura | 50°-400°C |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 70 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

