HOME » Ugostiteljska oprema » Maxima FRY 8 električna friteza
Maxima FRY 1313 električna friteza
430 € cena bez PDV-a
Faema E98UP A/2 NERO aparat za espresso kafu
4.424 € cena bez PDV-a
Maxima FRY 8 električna friteza
236 € Originalna cena je bila: 236 €.212 €Trenutna cena je: 212 €. cena bez PDV-a
Profesionalna električna friteza 8 litara ulja – za fast food
- 8 litara ulja maksimalno punjenje;
- 5 litara ulja minimalno punjenje;
- friteza sa bazenom zapremine 10 litara;
- friteza sa slavinom za ispuštanje ulja;
- demontažni grejač;
- jednostavno održavanje;
- korpa dimenzija 190x240x140h mm;
- termostatska kontrola temperature ulja;
- regulacija temperature: 50-190 °C;
- zaštita od pregrevanja ulja u fritezi;
Opis
Profesionalna električna friteza 8 litara ulja – za fast food
- 8 litara ulja maksimalno punjenje;
- 5 litara ulja minimalno punjenje;
- friteza sa bazenom zapremine 10 litara;
- friteza sa slavinom za ispuštanje ulja;
- demontažni grejač;
- jednostavno održavanje;
- korpa dimenzija 190x240x140h mm;
- termostatska kontrola temperature ulja;
- regulacija temperature: 50-190 °C;
- zaštita od pregrevanja ulja u fritezi;
Profesionalna električna friteza 8 litara ulja sa kapacitetom prženja 1,5 kg pomfrita po ciklusu.
Profesionalna friteza za 8 lit. ulja Maxima FRY 8, namenjena upotrebi u objektima brze hrane (prženje pomfrita, pohovanje …)
U ponudi su i manje profesionalne friteze Maxima FRY 6, kapaciteta litara ulja, odnosno veća friteza 9 litara ulja Maxima FRY 10.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 315x395x465 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.250 W |
| Zapremina bazena | 8 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 190x240x140h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 8 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Indukciona friteza Maxima IND8L 8 litara
445 € cena bez PDV-a
Profesionalna idnukciona friteza
- radni kapacitet 5 - 8 litara ulja;
- friteza sa bazenom zapremine 10,5 litara;
- slavina za jednostavnu zamenu ulja;
- touch panel kontrola sa LED prikazom temperature;
- temperaturni opseg podesiv od 60-190 °C;
- korpa dimenzija 185x225x135h mm;
Maxima FRY 10 električna friteza
182 € cena bez PDV-a
Maxima FRY 1313 električna friteza
430 € cena bez PDV-a
Profesionalna dupla električna friteza 12+12 litara ulja - za fast food
- 11,6 litara ulja maksimalno punjenje jednog bazena;
- 8,9 litara ulja minimalno punjenje jednog bazena;
- friteza sa bazenima zapremine 13+13 litara;
- svaki bazen sa slavinom za ispuštanje ulja;
- demontažni grejač;
- jednostavno održavanje;
- 2 korpe dimenzija 200x210x110h mm;
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja ulja u fritezi;
Povezani proizvodi
Preklopni toster Bartscher Contact grill 1800 1R
249 € cena bez PDV-a
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
301 € cena bez PDV-a
SIRMAN 12Q kvarcni toster
368 € cena bez PDV-a
SIRMAN PD LR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

